REKLAMAgugus
Paszynin2

(Fot. Info Iława.)

Fani szybkich dwóch kółek mają dzisiaj w Iławie swoje święto. I Zlot Motocyklowy nad Jeziorakiem, zorganizowany przez grupę Moto Nile pod patronatem burmistrza miasta, przyciągnął dziesiątki maszyn i miłośników motocykli.

Zlot odbywa się w formacie trzydniowym: od piątku do niedzieli, a jego bazą jest "Leśna" na ulicy Sienkiewicza w Iławie. To właśnie stąd o godzinie 12:00 w sobotę, 8 czerwca (gdy ma miejsce kulminacja przygotowanych przez organizatorów atrakcji) wyruszyła parada motocyklistów z udziałem kilkudziesięciu maszyn. Motocykliści przejechali miasto obszerną pętlą przez osiedle Podleśne, nie omijając też ścisłego centrum Iławy - ulicy Niepodległości, gdzie mieli najliczniejszych obserwatorów.

Jeszcze dzisiaj uczestnicy zlotu wybiorą się razem na dłuższy przejazd. Organizatorzy zaprosili ich na zwiedzanie okolic najdłuższego polskiego jeziora - przygotowana trasa mierzy ponad 70 km. Z kolei na dzisiejsze popołudnie, w Leśnej, są zaplanowane koncerty w ramach zlotu. O 18:30 koncert da Łympa, o 20:00 - zespół Szwindel, zaś o 21:30 - Banau. Wejściówki są w cenie 10 zł, dzieci do 13. roku życia mają wstęp za darmo.

Parada motocyklistów przez Iławę - przejazd odbył się w ramach I Zlotu Motocyklowego nad Jeziorakiem.
Wideo: Info Iława.

Motocykliści paradowali przez Iławę.

Ilość zdjęć 5

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPC
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4644 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)