REKLAMApsl
REKLAMASadek
Ewelina Woźniak.

Ewelina Woźniak. (Fot. Archiwum własne.)

Iławianka. Psycholog i psychoterapeutka oraz autorka powieści „Dzień ojca”. Prywatnie żona i matka trzech chłopaków. Ewelina Woźniak będzie bohaterką spotkania autorskiego, na jakie zaprasza czytelników Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.

"Dzień Ojca" - obyczajowo-psychologiczna powieść pod tym tytułem to jedna ze styczniowych premier wydawnictwa Novae Res i literacki debiut iławianki Eweliny Woźniak. Cykl spotkań autorskich rozpoczął się na początku tego roku w Porcie Iława. Teraz pora na kolejne spotkanie z czytelnikami w rodzinnym mieście autorki.

- Kiedy i kto? Dlaczego? Jaki? Z kim? Dla kogo? A przede wszystkim - jak... ważna jest rola i jak ważny jest ojciec/mężczyzna w okresie dorastania i w dorosłym życiu? To tylko niektóre pytania, na które uzyskacie odpowiedź podczas poniedziałkowego spotkania z Eweliną Woźniak – psychologiem i psychoterapeutką oraz autorką powieści „Dzień ojca”. Prywatnie żoną i matką trzech chłopaków - zapowiadają spotkanie organizatorzy.

Spotkanie z Eweliną Woźniak odbędzie się 17 czerwca o godz. 18:00 w czytelni ogólnej Miejskiej Biblioteki Publicznej na ul. Jagiellończyka 3 w Iławie.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5469 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)