REKLAMAMartex
klonowski

(Fot. materiały Akademii.)

OGŁOSZENIE. Świetna zabawa i przygoda oraz okazja do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązania nowych, wartościowych przyjaźni - to wszystko Twoja pociecha znajdzie na sportowych półkoloniach organizowanych w Iławie przez Akademię Aktywnego Dziecka. 

Z dala od telewizji, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Zamiast tego półkolonie na sportowo Akademii Aktywnego Dziecka organizowane są w atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo miejscach, w bazie sportowej i rekreacyjnej Leśnej Przystani, Portu Iława i Stajni Koni Wyjątkowych w Siemianach.


W ramach zajęć przewidziane są:

wodne atrakcje na basenie,
sporty wodne,
jazda konna,
żeglarstwo,   
windsurfing,
kajaki,
rowery wodne,
motorówka,
wake,
gry i zabawy sportowe: piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokey,
elementy samoobrony,
codzienna poranna rozgrzewka,
gimnastyka artystyczna, taniec, zumba i fitness.


- U nas Twoja pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier i zabaw opracowane we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji - podkreśla Akademia Aktywnego Dziecka. - Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Wykwalifikowani instruktorzy starają się, aby program aktywnego wypoczynku i atrakcyjność zajęć były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, stają się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków. 

- Stymulujemy wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej - dodają organizatorzy półkolonii na sportowo w Iławie. - Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka, a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.       


Najważniejsze informacje organizacyjne:

  • zajęcia odbywają się od 8:00 do 16:00;
  • 9 pięciodniowych turnusów: 24-28 czerwca, 1-5 lipca, 8-12 lipca, 15-19 lipca, 22-26 lipca, 29 lipca - 2 sierpnia, 5-9 sierpnia, 12-16 sierpnia, 19-23 sierpnia;
  • koszt: 410 zł;
  • w cenie m.in.: wyżywienie (obiad dwudaniowy, podwieczorek, napoje bez ograniczeń), opieka: pedagogiczna, instruktorska, medyczna i ratownika WOPR, ubezpieczenie NNW.

Półkolonie na sportowo w Iławie: jazda konna i sporty wodne.

Dowiedz się więcej:
na stronie internetowej (link);
pod numerem telefonu 508 190 001;
mailem: kontakt.martafit@gmail.com.


Akademia Aktywnego Dziecka zaprasza w wakacje! Tak bawią się dzieci podczas półkolonii na sportowo.

Ilość zdjęć 5

Ogłoszenie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3221 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)