REKLAMAMatematyka

(Fot. UG w Iławie.)

Najlepsze ochotniczki są w Ławicach, najlepsi ochotnicy - w Gromotach. Na to wskazują wyniki ostatniej, rozegranej w sobotę, 22 czerwca na boisku w Ząbrowie, edycji Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych grup A i C. 
 

Łącznie w zawodach tych, zorganizowanych przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie oraz jednostkę OSP Ząbrowo, udział wzięło 12 drużyn z terenu gminy Iława: 2 kobiece i 10 męskich.

Na zawodach obecni byli m.in. Krzysztof Harmaciński - Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie, Roman Piotrkowski - Przewodniczący Rady Gminy Iława oraz pozostali zaproszeni goście.

Sportowa rywalizacja rozgrywała się w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7×50 m z przeszkodami i ćwiczeniach bojowych.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Iławie bryg. Piotr Wlazłowski, a sędzią głównym zawodów był kpt. Wojciech Kożuchowski. 

Po podliczeniu punktów komisja ogłosiła wyniki:

w grupie kobiet „C”:
miejsce I – OSP Ławice,
miejsce II – OSP Ząbrowo,

w grupie mężczyzn „A”:
miejsce I – OSP Gromoty,
miejsce II – OSP Franciszkowo,
miejsce III – OSP Ławice.

Na zawodach zaprezentowały się również "ogniki" z OSP Gromoty. Najmłodsi strażacy w pełnym umundurowaniu wykonali bezbłędnie ćwiczenie bojowe. Z rąk Krzysztofa Harmacińskiego otrzymali puchar oraz medale, zaś od gospodarzy zawodów, OSP Ząbrowo, słodkie upominki.

Po zakończeniu zawodów Prezes Zarządu M-G ZOSP RP wręczył zwycięskim drużynom pamiątkowe dyplomy i puchary oraz talony na zakup sprzętu strażackiego.

Opracował: Łukasz Linkner/red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: YouTube/Kerdis8.

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Ząbrowie.

Ilość zdjęć 43

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4602 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)