REKLAMABiuro
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lipca 2019, 11:21 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

W Iławie, nad najdłuższym polskim jeziorem, swój letni zlot zorganizowało stowarzyszenie Fan Club Barça Polska. Wszystko za sprawą starań przedsiębiorcy z naszego miasta Miłosza Koneckiego, który kibicuje Jeziorakowi, ale też właśnie hiszpańskiej Barcelonie.

- Dlaczego akurat Barcelona? Mógłbym mówić o tym przez co najmniej pół godziny, ale myślę, że przede wszystkim dlatego, że Barça gra najpiękniejszy futbol na świecie - powiedział nam w piątek, 5 lipca na Sienkiewicza Paweł Kołodziejski. Jest prezesem stowarzyszenia Fan Club Barça Polska. Największy oficjalny fan club kibiców Barcelony na świecie wybrał właśnie Iławę na miejsce swojego letniego zlotu.

Kibice spotkali się na stadionie na ulicy Sienkiewicza, by rozegrać turniej FCBP Cup. Wcześniej zatrzymali się w pobliskim hotelu, gdzie odbyło się walne zgromadzenie stowarzyszenia. Program integracyjnego zlotu uzupełniła wspólna kolacja i wieczór przy muzyce. 

- Nasze stowarzyszenie Fan Club Barça Polska to największy oficjalny fan club kibiców Barcelony na świecie - mówi Paweł Kołodziejski. - Przyjechaliśmy do Iławy na zaproszenie jednego z naszych członków, mieszkającego tutaj Miłosza Koneckiego. Zachwalał to miasto i okolice jako wspaniałe miejsce na organizację zlotu.

Łącznie w "campie" uczestniczyło 65 kibiców. Wielu z nich zabrało nad najdłuższe polskie jezioro rodziny. - W Iławie dzieci chodzą w koszulkach Jezioraka, a nasze dzieci chodzą w koszulkach Barçy. Zaszczepiamy im miłość do futbolu od najmłodszych lat - mówili uczestnicy zlotu.

Letni zlot w Iławie stowarzyszenia Fan Club Barça Polska.
Zdjęcia: Info Iława.

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Leoś Krasnal 3 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Jak na najwiekszy fan club na świecie to było was bardzo dużo :D buhaha

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Szacunek dla Barcy...dla mnie liczy się tylko LIVERPOOL ....pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 6 miesięcy temu

  Dla mnie tylko Boston Bruins i New York Rangers. Też pozdrawiam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6553 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)