REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMALADY D
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2019, 11:47 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

IŁAWA/INWESTYCJE. Miasto wyłoniło wykonawców budowy trzech ulic. To przedsięwzięcia o łącznej wartości 750 tysięcy złotych. Po udanym przetargu i podpisaniu umów teraz czas na realizację robót budowlanych.

O jakich ulicach mowa?

Ul. Wiśniowa.

Inwestycja będzie polegała na utwardzeniu nawierzchni kostką brukową i wykonaniu kanalizacji deszczowej oraz uzbrojenia. Wykonawca, firma Mi-Le-Am Anny Moczadło z Nowego Miasta Lubawskiego, ma czas na realizację zadania do 30 września br. Koszt tego przedsięwzięcia to nieco ponad 150 tys. zł. 

Droga dojazdowa do nieruchomości przy ul. Wyszyńskiego 23A i 25A.

Zadanie będzie polegało na utwardzeniu nawierzchni kostką betonową, wykonaniu oświetlenia i kanalizacji deszczowej oraz uzbrojenia. Wykonawca, firma Mi-Le-Am Anny Moczadło z Nowego Miasta Lubawskiego, ma czas na realizację zadania do 31 lipca 2020 r. Koszt tego przedsięwzięcia to nieco ponad 250 tys. zł.

Ul. Górna.

Przedsięwzięcia obejmie utwardzenie nawierzchni kostką betonową, budowę oświetlenia i kanalizacji deszczowej oraz uzbrojenia. Wykonawca, firma Spomer z Iławy, ma czas na realizację zadania do 30 września 2020 r., a koszt tego przedsięwzięcia to nieco ponad 350 tys. zł.

- Remonty wymienionych dróg z pewnością ułatwią życie iławianom mieszkającym w ich pobliżu. Wpłyną też w znacznym stopniu na komfort jazdy kierowców - nie mają wątpliwości urzędnicy.

UM w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~> 3 6 miesięcy temuocena: 0% 

  Najbardziej dziurawa jest Rolna nie Wisniowa. Na jej naprawę dwukrotnie inny radny składał interpelację i nic nie pomogło. Ale wiadomo jak jest przyczyna.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Semja 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Remonty wymienionych dróg z pewnością ułatwią życie iławianom mieszkającym w ich pobliżu. Wpłyną też w znacznym stopniu na komfort jazdy kierowców - nie mają wątpliwości urzędnicy. A kiedy coś postanowicie i zrobicie z ułatwieniem życia iławianom na ulicy w bok od ulicy Szeptyckiego?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kor 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Masz absolutnie rację... Natomiast mieszkańcy ul. Wiśniowej na ten remont czekają ponad 30 lat. A mieszkańcy Szeptyckiego pewnie dopiero kilka lat... :/

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAJustyna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6862 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)