REKLAMAGabinet Okulistyczny Helena Tretau
REKLAMAbanieczka
Małgorzata Kaszubska na zdjęciu jest obok Tommiego Hilfigera i Dee Ocleppo.

Małgorzata Kaszubska na zdjęciu jest obok Tommiego Hilfigera i Dee Ocleppo.

Fotka z samym Tommym Hilfigerem? Tak, takim zdjęciem w prywatnym archiwum może pochwalić się Małgorzata Kaszubska, dla której moda to pasja i codzienne zajęcie. W niedalekich Bielicach otworzyła niedawno butik z modą dla niej, dla niego i dla dziecka. Tutaj jakość z wysokiej półki i zachwycające wzornictwo marek premium idą w parze z naprawdę przystępną ceną. Do tego Małgorzata Kaszubska zaprasza do owocnej współpracy właścicieli sklepów odzieżowych - jest wyłącznym dystrybutorem na całą Polskę luksusowej marki Dee Ocleppo, należącej do cenionej projektantki, a prywatnie żony Hilfigera. 

BUTIK TOP-BRANDS - SEKRET MIŁOŚNICZEK I MIŁOŚNIKÓW MODY!

Metki najlepszych domów mody i uwielbianych designerów, a wszystko w cenach, na które stać każdego! To wszystko znajdziesz w butiku Top-Brands Designer Outlet w Bielicach niedaleko Iławy i Nowego Miasta Lubawskiego.

Szukając ubrań, oczekujesz jakości? Odwiedź butik Top-Brands po coś wyjątkowego do swojej szafy, albo całą rodziną. Tu coś dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie oraz ich pociechy. 

Ubrania i obuwie są tutaj w cenach, które mogą konkurować z tymi z popularnych sieciówek, ale produkty wyraźnie przewyższają konkurentów z centrów handlowych jakością. Przykłady można mnożyć. Sukienkę z metką drugiej linii domu mody Versace (19V69) kupisz tutaj za 100 zł! Tyle samo kosztują piękne kobiece bluzeczki tej samej marki, a niewiele więcej trzeba zapłacić za świetne skrojone i wykończone z najwyższą starannością żakiety. Z kolei panom warto polecić stylowe i wykonane ze świetnej tkaniny koszulki polo marki Andrew Charles by Andy Hilfiger (to brat Tommiego) za mniej niż 100 zł. Buty topowych marek to z kolei wydatek rzędu 300 zł. Z dostępnych w butiku oryginalnych marek warto wymienić jeszcze Converse All Star. Wszystko w formacie outletu, czyli za niewielką część regularnej ceny. Jest też dostępna oferta hurtowa.

- Zdarza się, że ludzie myślą: niemożliwe. Takie ceny za prawdziwego Versace? Podejrzewają, że to podróbki. Ale absolutnie tak nie jest, jest to wykluczone. Są to rzeczy, które sprowadzam bezpośrednio z Włoch, dzięki nawiązanym tam kontaktom. Ponadto mówimy o drugiej, przystępniejszej cenowo linii słynnego domu mody - podkreśla właścicielka butiku. - Są to rzeczy, które zachwycają jakością i wzornictwem.

DEE OCLEPPO - MARKA, KTÓRĄ UWIELBIAJĄ SIOSTRY KARDASHIAN

Pasja Małgorzaty Kaszubskiej do mody i jej udział w wielu branżowych wydarzeniach zaowocowały kontaktem m.in. z samym Tommym Hilfingerem. Słynnego designera spotkała w lutym tego roku na targach w Mediolanie. Miała okazję poznać także - z powodzeniem pracującą w tej samej branży - żonę projektanta. Dee Ocleppo to jej pseudonim i jednocześnie nazwa luksusowej marki, specjalizującej się w przepięknych butach i skórzanych torebkach. To prawdziwy włoski szyk w każdym calu. W produktach Dee Ocleppo są widywane i fotografowane m.in. świetnie znane w świecie mody i show biznesu siostry Kardashian

- Produkty Dee Ocleppo są wykonywane we Włoszech z najwyższej klasy materiałów - przybliża szczegóły pani Małgorzata. - Ich "znakiem szczególnym" są różowe elementy kolorystyczne: na butach róż jest stosowany na podeszwie, zaś w przypadku torebek - wewnątrz. To sprawdza się o wiele lepiej niż czerń - znacznie łatwiej w takiej torebce znaleźć telefon czy kluczyki.

W formacie outletowym, w ofercie hurtowej marka Dee Ocleppo jest dostępna z dużymi rabatami. Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest właśnie Małgorzata Kaszubska. Zaprasza do kontaktu i współpracy właścicieli istniejących sklepów (marką można wzbogacić już dostępną ofertę), a także osoby dopiero planujące uruchomienie działalności w tej branży, niezależnie od planowanej lokalizacji.


TOP-BRANDS DESIGNER OUTLET
(Wyłączny dystrybutor w Polsce marki Dee Ocleppo).

Bielice 68D.
Tel. 605 544 752.
E-mail: biuro@topbrands.sklep.pl.
Otwarte: od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, a w soboty w godzinach 9-15.


Małgorzata Kaszubska (po prawej) miała okazję spotkać słynnego projektanta podczas targów mody w Mediolanie. Na zdjęciu także jej siostra, również związana z modą.

Projektanci, a prywatnie para: Tommy Hilfiger i Dee Ocleppo.

Produkty marki Dee Ocleppo. Czy nie są przepiękne? Prawdziwy włoski szyk!

"Czego pragną kobiety..."

Top-Brands Designer Outlet zaprasza na zakupy, a właścicieli sklepów odzieżowych - do współpracy.

Top-Brands Designer Outlet: najlepszy design w przystępnej cenie.

Ilość zdjęć 20

Reklama.

REKLAMAPakersi
Artykuł załadowany: 0.4588 sekundy