REKLAMAsuperpolisa
Media
Niecodzienny miejski przetarg w Nowym Mieście Lubawskim.

Niecodzienny miejski przetarg w Nowym Mieście Lubawskim. (Fot. UM w NML.)

Niecodzienny miejski przetarg w Nowym Mieście Lubawskim. - To niesamowita okazja, aby stać się posiadaczem cząstki historii nowomiejskiego kina „Harmonia” - przekonuje tutejszy urząd miejski. Czy znajdą się chętni, by kupić i dać nowe życie kinowym fotelom w stylu retro? O tym będzie się można przekonać 24 lipca.

To tego dnia, w sali kinowej dawnego budynku kościoła ewangelickiego przy ul. Rynek 23 w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się ustny przetarg na sprzedaż należących do gminy kinowych foteli.

- [Na sprzedaż są przeznaczone] fotele kinowe w ilości 220 sztuk w 55 zestawach, każdy po 4 sztuki siedzisk, stanowiące wyposażenie budynku dawnego kościoła ewangelickiego - informuje Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim.

Fotele są z lat 60-tych, w stylu retro. Mają stalowy mechanizm składni, konstrukcję drewnianą, siedziska i oparcia z obiciem skóropodobnym. Z uwagi na stopień zużycia wymagają renowacji.

A jaką kwotę trzeba przygotować, by stać się właścicielem niecodziennych mebli? Cenę wywoławczą ustalono na 120 zł za jeden zestaw foteli (tj. 4-miejscowy segment).

- Licytacja będzie prowadzona odrębnie dla każdego zestawu foteli kinowych. W przypadku braku ofert nabycia pojedynczych zestawów dopuszcza się możliwość poddania pod licytację całej pozostałej ilości foteli - dodają urzędnicy.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7725 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)