REKLAMABiuro
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lipca 2019, 12:11 komentarzy 1

(Fot. Inkubator Technologiczny.)

Poznaliśmy czterech pierwszych najemców i cennik Inkubatora Technologicznego - nowej jednostki działającej w strukturach Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie.

Co ma do zaoferowania przedsiębiorczym nowy Inkubator Technologiczny z siedzibą na ulicy Andersa 12 w Iławie? Przede wszystkim powierzchnię do wynajęcia. Do dyspozycji są tutaj biura (osobne lokale, z których każdy jest przeznaczony na działalność jednej firmy) oraz biurka - znajdujące się w środowisku pracy dzielonym z innymi.

W pierwszym naborze, który trwał od 21 do 24 maja, zainteresowanym udostępniono sześć biur o powierzchni od 9 do 23 m2 (znajdują się na parterze i piętrze inkubatora) oraz cztery biurka (znajdujące się na parterze).

Komisja konkursowa w składzie: Walerian Polak (dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - PUP), Agata Steiner-Dembińska (zastępca dyrektora PUP ds. rynku pracy), Michał Młotek (zastępca dyrektora PUP ds. przedsiębiorczości - koordynator inkubatora), Renata Zielińska (przedstawicielka referatu instrumentów rynku pracy i szkoleń) i Jakub Kaska (przedstawiciel wieloosobowego stanowiska ds. projektów) przyznała cztery pierwsze lokale. Pierwsi najemcy inkubatora to spółka Future Media, firma Deseco, AP - Studio Architektoniczne i Sailing Event. 

- Trzy z nich to firmy technologiczne, jedna działa w obszarze ekonomii wody – jednej z trzech inteligentnych specjalizacji regionu. Firmy rozpoczęły swoją działalność w inkubatorze już w czerwcu - poinformowała jednostka.

Dowiedzieliśmy się też, jak wygląda cennik inkubatora.

W przypadku wynajmu biur stawka to 20 zł brutto za metr kwadratowy za miesiąc. Zatem, dla przykładu, za biuro o powierzchni 17 m2, które wynajęła jedna z firm, miesięczny rachunek wynosi 340 zł. 

Z kolei biurka są wynajmowane na godziny lub dni (1 h – 10 zł; 4 h – 30 zł; dzień - do 8 h do godz. 16:00 - 50 zł).

W inkubatorze wynająć też można salę spotkań (1 h – 20 zł; 4 h – 60 zł; dzień do 8 h do godz. 16:00 – 100 zł i salę konferencyjną (1 h – 50 zł; 4 h – 150 zł; dzień do 8 h – 250 zł).

Wkrótce ogłoszony zostanie nabór na kolejne trzy biura – jedno o powierzchni 12 m2 i dwa o powierzchni 19 m2. 

REKLAMAmydlarnia

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ekonom wodny 1 6 miesięcy temuocena: 60% 

    Ekonomia wody. Dobre. Panie Michale Młotku jak doskonale Pan wie to Sailing Event jest firmą Pana przyjaciela Karola Górskiego. Jest to typowa firma eventowa, specjalizująca się w organizacji czasu, zawodów regatowych dla firm z różnych branży. Oj po znajomości poszło.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7282 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)