REKLAMAWyspa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lipca 2019, 13:02 komentarzy 15
Ford ka, którym jechał 49-latek, został w znacznym stopniu uszkodzony w wyniku uderzenia pojazdu w drzewo.

Ford ka, którym jechał 49-latek, został w znacznym stopniu uszkodzony w wyniku uderzenia pojazdu w drzewo.

49-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostródzkiego, to śmiertelna ofiara dzisiejszego wypadku drogowego w gminie Zalewo, o którym rano poinformowaliśmy na infoilawa.pl.

Informację o tym, iż mężczyzny, po którego na miejsce wypadku w Bartach (gm. Zalewo) zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ostatecznie lekarzom nie udało się uratować, potwierdziła sierż. sztab. Edyta Szydłowska, w zastępstwie oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Iławie. 

49-latek, który prowadził osobowego forda ka, podróżując bez pasażerów, przed godziną 10:00 w środę, 17 lipca uderzył w drzewo na drodze w Bartach. Ratownicy wydobyli go nieprzytomnego z pojazdu. W stanie ciężkim został przekazany medykom. Tego samego dnia, po kilku godzinach od wypadku, nadeszła tragiczna informacja o tym, iż mężczyzny niestety ostatecznie nie udało się uratować. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż w wypadku mógł brać udział jeszcze jeden samochód osobowy. Przedstawicielka iławskiej policji powiedziała jednak, że badanie przyczyn tragedii wciąż trwa, a na oficjalny komentarz jest jeszcze za wcześnie.

49-latek, który zginął w wyniku obrażeń poniesionych w tym wypadku, był mieszkańcem powiatu ostródzkiego.


Pierwsza informacja o wypadku dostępna jest tutaj.

abs2
Artykuł załadowany: 0.5464 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)