REKLAMAWyspa

(Fot. materiały prasowe.)

Droga do naprawy? Plac zabaw do remontu? A może pomysł na lokalne wydarzenie? Do końca sierpnia jest jeszcze czas na składanie wniosków do budżetu Miasta Iławy na rok 2020.

Zgodnie z ogłoszonym komunikatem Burmistrza Miasta Iławy z dnia 1 lipca 2019 roku, dotyczącym rozpoczęcia prac nad opracowywaniem projektu uchwały budżetowej na 2020 rok oraz nad projektem Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta na lata 2020-2029, do 31 sierpnia br. przyjmowane będą wnioski od osób fizycznych, instytucji i jednostek samorządu Miasta Iławy.

Gdzie składać?

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13, pokój nr 211.

Jak powinien wyglądać wniosek?

Każdy złożony wniosek powinien zawierać zwięźle podaną informację o zakresie rzeczowym wniosku i określić szacunkowy zakres finansowy. 

Gdzie szukać odpowiedzi?

Odpowiedzią na złożone wnioski jest projekt budżetu miasta na rok 2020, a ostatecznie uchwała budżetowa na ten rok. Dodatkowo na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej, w zakładce "Budżet, finanse"/"Odpowiedzi na wnioski do budżetu" załączona będzie informacja o złożonych wnioskach i co do sposobu ich realizacji w roku budżetowym. 

Uwaga! Wnioski, które wpłyną po terminie, zostaną odrzucone.


Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAIBO
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7336 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)