REKLAMAKono
Media

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

W Inkubatorze Technologicznym w Iławie uruchomiono stały punkt bezpłatnych konsultacji dla osób chcących założyć własną firmę na terenie powiatu iławskiego. Znany jest też już termin naboru na kolejne biura dla młodych przedsiębiorców w budynku przy ulicy Andersa.

Pomogą z założeniem biznesu

Każda osoba, która zastanawia się nad prowadzeniem własnej działalności na terenie powiatu iławskiego, a chciałaby uzyskać więcej informacji o założeniu i prowadzeniu firmy, będzie mogła skorzystać z profesjonalnego doradztwa w Inkubatorze Technologicznym w Iławie. Od sierpnia rozpocznie tam funkcjonowanie stały punkt bezpłatnych konsultacji dla osób chcących założyć własny biznes. Podczas indywidualnego spotkania z doradcą będzie można uzyskać informacje o procesie zakładania działalności gospodarczej i zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w chwili otwarcia własnej firmy.

Dodatkowo pracownicy Inkubatora Technologicznego w Iławie udzielą też informacji w sprawie dostępnych form wsparcia dla przedsiębiorców i pracodawców, świadczonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Iławie i inne podmioty. Dyżury w Inkubatorze Technologicznym w Iławie, który funkcjonuje przy ulicy Andersa 12, odbywać się będą w sierpniu od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 16:00.

Kolejne biura dla młodych przedsiębiorców

W drugiej połowie sierpnia ogłoszony zostanie też kolejny nabór na najem biur w Inkubatorze Technologicznym. Tym razem do dyspozycji przedsiębiorców oddane zostaną dwa klimatyzowane i umeblowane biura o powierzchni 17 m2 i 19 m2, które będzie można wynająć maksymalnie na okres dwóch lat. W obu biurach znajdują się cztery stanowiska pracy. Miesięczny koszt wynajmu biur, zgodnie z cennikiem usług Inkubatora Technologicznego, wynosi jedynie 20 zł za m2.

Uprawnionymi do składania zgłoszeń w naborze będą firmy technologiczne i firmy sektora usług, działające na terenie powiatu iławskiego. Wśród dodatkowych kryteriów liczyć się będą między innymi czas funkcjonowania firmy na rynku (do jednego roku, do trzech lat i powyżej trzech lat), czas wynajmu biura (do jednego roku i do dwóch lat) i opis pomysłu na rozwój firmy w czasie pobytu w Inkubatorze.

Dokumenty związane z naborem będą opublikowane w połowie sierpnia na stronie www.inkubator.ilawa.pl. Ostatni nabór na najem biur w Inkubatorze Technologicznym w Iławie ogłoszony zostanie na przełomie września i października.

Nie tylko biura

W Inkubatorze Technologicznym w Iławie do dyspozycji już nie tylko przedsiębiorców, ale też organizacji pozarządowych i osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, są też klimatyzowane sala spotkań oraz sala szkoleniowo-konferencyjna z dostępem do części zielonej. Każda osoba może też wynająć w obiekcie biurko na godziny. Oczywiście, z dostępem do internetu.

Pełna oferta inkubatora wraz z cennikiem usług znajduje się na stronie www.inkubator.ilawa.pl. Aktualności, wśród których znajdują się informacje o naborach, konkursach i grantach dla przedsiębiorców i twórców innowacyjnych pomysłów oraz o stypendiach dla uzdolnionej młodzieży, publikowane są także w mediach społecznościowych pod adresem facebook.com/inkubatortechnologicznyilawa.

Publikacja zlecona.
www.powiat-ilawski.pl

 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7905 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)