REKLAMAWardrom
REKLAMADPK

(Fot. X-Moto.)

Znajdujący się w Karasiu pod Iławą X-Moto — sklep & outlet motocyklowy stale rozwija swoją działalność. Teraz to nie tylko wielki wybór wysokiej klasy odzieży i wszelkich akcesoriów dla fanów dwóch kółek, ale też profesjonalny serwis motocyklowy, który fachowo zrealizuje każdą naprawę. X-Moto zaprasza też wszystkich zainteresowanych wynajęciem przyczepy albo lawety. Ceny są naprawdę okazyjne, a przy dłuższym wynajmie można je jeszcze negocjować. 

SERWIS MOTOCYKLOWY. KOMPLEKSOWO, PROFESJONALNIE

Fani szybkich dwóch kółek z Iławy i okolic ucieszą się, że nie muszą daleko szukać serwisu, który "od A do Z" zajmie się ich maszyną. 

- Przeprowadzamy naprawy każdego typu - potwierdzają pracownicy, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem dotyczącym naprawy motocykla: od prostych wymian części eksploatacyjnych przez serwis ogumienia aż po poważne remonty silników. Serwisowane i naprawiane są również skutery i quady.

Na miejscu jest szeroki dostęp do części motocyklowych i profesjonalny komputer diagnostyczny TEXA. Najwyższą jakość i rzetelność świadczonych usług gwarantuje wykwalifikowana kadra mechaników.

- Dodatkowo w razie potrzeby oferujemy transport po motocykl pod adres wskazany przez klienta (od 50 zł) - dodają pracownicy serwisu. - Proponujemy też możliwość stworzenia książki serwisowej, dzięki której klient ma wgląd do historii napraw swojego motocykla. Zapraszamy serdecznie.

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP I LAWET. KONKURENCYJNIE!

Potrzebujesz przyczepy albo lawety? W Iławie i okolicach atrakcyjną ofertę ich wynajmu znajdziesz w firmie X-Moto mieszczącej się w Karasiu. 

- Do dyspozycji są przyczepy towarowe z DMC od 750 kg do 3 000 kg, a także lawety do przewozu aut - podają szczegóły pracownicy wypożyczalni. - Bez problemu zmieści się na nich auto pokroju Fiat Ducato Maxi. DMC przyczepy wynosi do 3 000 kg.

Jest też możliwość wypożyczenia przyczepy motocyklowej. Ceny zaczynają się już od 50 zł za dobę. W przypadku wynajmu długoterminowego cena podlega indywidualnej negocjacji. Do tego przyczepę można zwrócić w weekend.

Jeśli chcesz wynająć przyczepę lub lawetę, odwiedź sklep X-Moto (Karaś 44A), albo zadzwoń pod numer 731-344-344, by uzyskać wszelkie szczegóły.


X-Moto — sklep & outlet motocyklowy: teraz to także wypożyczalnia przyczep i lawet z atrakcyjnymi cenami oraz profesjonalny serwis motocyklowy.
Karaś 44A.
14-200 Iława.
Tel. 697-188-665 (serwis), 731-344-344 (wypożyczalnia).
Odwiedź na Facebooku: link.


Reklama.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8741 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)