REKLAMAsuperpolisa
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2019, 10:28 komentarzy 3

(Fot. Czytelnik.)

Nowa scena znajdująca się na suskiej plaży miejskiej była już estradą tegorocznych Dni Susza i koncertów towarzyszących Susz Triathlonowi 2019. Organizacyjne trudy tych imprez zniosła... nie najlepiej, na co zwrócił nam uwagę Czytelnik, mieszkaniec Susza.

Napisał krótko:

Dwa miesiące po oddaniu do użytku, ponad ćwierć miliona złotych... (dokładnie 257 978,15 zł - tyle wyniosła cena za realizację zadania w ramach przetargu na "Budowę sceny z zapleczem technicznym na plaży miejskiej w Suszu" - przyp.red.).

Skargę suszanin zilustrował zdjęciami. Pęknięcia na scenie i uszkodzenie krawędzi obiektu - to problemy, których pojawienie się zaledwie po dwóch miesiącach użytkowania obiektu zmartwiło mieszkańca. Niestety, nowy obiekt w tym czasie zdążył też stać się ofiarą wandala, który pomazał jedną ze ścian.

Wymienione problemy nie umknęły uwadze pracowników suskiego urzędu. Jak nas poinformował Cezary Oracki z tutejszego magistratu, już odbyło się spotkanie przedstawicieli urzędu z wykonawcą. Ustalono, że ubytki i pęknięcia zostaną uzupełnione, a nawierzchnia zostanie poddana dwukrotnej impregnacji. Prace te mają zostać przeprowadzone w najbliższym czasie, potrzeba kilku suchych dni. Suski podatnik może być spokojny - prace zostaną przeprowadzone w ramach napraw gwarancyjnych. 

Nowa scena na suskiej plaży nie najlepiej zniosła trudy swojego pierwszego sezonu. Poprawki - w najbliższym czasie.
Zdjęcia: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Willi 3 8 miesięcy temu

  Jakie ,,uzupełnianie ubytków", spaprana jest cała robota. Jak słyszę to UZUPEŁNIANIE UBYTKÓW, to zaraz kojarzy mi się to z leczeniem zęba. Pomimo, że załatany to zawsze słabszy. Jeśli ktoś spaprał robotę to ma całość naprawić a nie kawałkami i łataniem jak dziury w asfalcie. Ponadto na nawierzchni nie wykonano dylatacji i żaden lifting nic nie da. Wykonawca wziął kasę i będzie przepychał się łataniem przez okres gwarancyjny. Nie dajcie się mieszkańcy Susza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~marcosiiiii 2 8 miesięcy temu

  Problem ma wykonawca nie zleceniodawca 5 lat rękojmi. Każda ryska i pęknięcie usuwa. Mieszkańcy też mogą zgłaszać usterki.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Cena Czyni Cuda 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Zasada CCC w wydatkowaniu pieniędzy nie zawsze się opłaca, co widać na zdjęciach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAkomunikaty
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.699 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)