REKLAMAipb_nowa

(Fot. Info Iława.)

Mały Jeziorak był dzisiaj miejscem niecodziennego widowiska. Niby nie ma nic niezwykłego w widoku na naszym jeziorze łodzi regatowych, ale gdy weźmiemy pod uwagę, że mowa o malutkich optymistkach, którymi pływają tylko żeglarze 30+, w tym ci w rozmiarze XXL, to już wiemy, dlaczego to impreza jedyna w swoim rodzaju.

Żeglarskie zmagania w niepowtarzalnym formacie, a do tego szanty w wykonaniu zespołu Sztywny Rumpel - za sprawą tych wydarzeń nabrzeże Małego Jezioraka na wysokości tawerny Kaper dzisiaj tętniło życiem. W 19. Ogólnopolskich Regatach Oldbojów "Yellow Cup" w klasie optimist wzięło udział około 30 żeglarzy i żeglarek - oldbojów.

- Nie byłoby tych regat, gdyby nie olbrzymia pomoc miasta - podkreśliła w imieniu głównego organizatora żeglarskiej imprezy, iławskiego Stowarzyszenia Sportów Wodnych, Katarzyna Grabkowska. - Bez względu na polityczne wiatry żeglarstwo w Iławie zawsze ma wsparcie. To jest wizytówka naszego miasta.

19. Ogólnopolskie Regaty Oldbojów "Yellow Cup" w klasie optimist - w obiektywie.
Zdjęcia: Info Iława.

19. Ogólnopolskie Regaty Oldbojów "Yellow Cup" w klasie optimist - w obiektywie.

Ilość zdjęć 48

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Zajazd3
REKLAMAGaleria 2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2506 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)