REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 sierpnia 2019, 10:36 komentarzy 2

(Fot. UM w Suszu.)

Przebudowa - na ponad 1,5-kilometrowym odcinku - drogi w Emilianowie, to jedna z najważniejszych inwestycji Gminy Susz w tym roku. Przedsięwzięcie jest już na finiszu.

Inwestycja wchodzi w końcową fazę. Na wcześniej gruntowym trakcie pojawiła się asfaltowa nawierzchnia - podał inwestor, Urząd Miejski w Suszu.

Przebudową objęto odcinek drogi o długości ponad 1,5 km.

- Oprócz zmiany nawierzchni drogi na asfaltową na całej długości, w zakresie inwestycji znalazła się również wymiana dwóch przepustów drogowych. Dla poprawy bezpieczeństwa ustawiono także stalowe bariery ochronne na łącznej długości 48 mb - podkreślił suski magistrat.

Koszt zadania wynosi około 1,5 mln złotych.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~TYLKO UNIA 2 ponad rok temuocena: 100% 

    Co ze stadionem w Suszu panie burmistrzu Pietrzykowski ? Opowiadał, Pan przed wyborami jak to pięknie zostanie zmodernizowany i oddany w 2019 roku, a drugi obiekt ze sztuczną nawierzchnią powstanie za gimnazjum. I co panie burmistrzu obiecanki cacanki.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Obywatel 1 ponad rok temu

    O pani/e, Te boisko za gimnazjum było obiecane, kiedy jeszcze do gimnazjum chodziłem. A to było pare ładnych lat temu.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3711 sekundy