REKLAMAPatrz
Paszynin2

(Fot. Info Iława.)

Papierowa orkiestra "dała jazzu" w miejskim parku. Minikoncert to jedno z wydarzeń w ramach odbywającej się w ten weekend w naszym mieście "Złotej Tarki". 

Niecodzienne muzyczne show można było obejrzeć w parku miejskim w Iławie w sobotnie popołudnie. Kilkadziesiąt osób zgromadziło się, by posłuchać papierowej orkiestry i dziwić się, jakie dźwięki można wydobyć z instrumentów wykonanych przez jednego człowieka z tak prostego materiału.

Ten człowiek to Andrzej Kozłowski - muzyk, pasjonat i - jak sam o sobie mówi - poszukiwacz tajemniczych brzmień. 

W ramach przedsięwzięcia przez minione trzy tygodnie wszystkie dzieci z iławskiego Bajkowego Przedszkola wzięły udział w muzycznych warsztatach. Najmłodszy uczestnik tego niecodziennego muzykowania miał zaledwie 2 lata.

Dzisiejszy minikoncert, doceniony i oklaskiwany przez zgromadzoną publiczność, był ukoronowaniem i podsumowaniem nauki, a także okazją, by dzieci publicznie zaprezentowały zdobyte umiejętności.

Papierowa (dosłownie) orkiestra "dała jazzu" w miejskim parku. 
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7641 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)