REKLAMABlu2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 sierpnia 2016, 09:11

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatora. Na pierwszym planie Starosta Iławski Marek Polański, na drugim prezes Sądu Rejonowego w Iławie Wojci)

W minioną sobotę 20 sierpnia strzelnica leśna LOK w Iławie gościła uczestników Zawodów Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej - Starosty Powiatu Iławskiego. Rywalizowało 12 drużyn i łącznie niemal 50 zawodników.

Zarówno w zawodach drużynowych, jak i indywidualnych uczestnicy strzelali z pistoletów centralnego zapłonu z odległości 25 metrów z pozycji stojąc do tarczy TS-2. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja organizatora zawodów, Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, na drugiej pozycji uplasowała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Iławie, a na trzecim reprezentacja Zakładu Karnego w Iławie. Z kolei w rywalizacji indywidualnej najlepszy okazał się Bogusław Jańczak, a na kolejnych miejscach uplasowali się Janusz Licznerski i Marek Krzyżanowski.

Dla zwycięzców w obu klasyfikacjach nie zabrakło okolicznościowych pucharów. Uczestnicy skorzystali też z zapewnionego przez organizatora ciepłego posiłku.

Zorganizowane przez Strzelecki Klub Sportowy TIG w Iławie zawody zostały dofinansowane ze środków Powiatu Iławskiego.

Fot. Archiwum organizatora.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMArestauracja
REKLAMAAutoblask
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2355 sekundy