REKLAMAwlodkowic
REKLAMAWiatrak

(Fot. Archiwum organizatora.)

"Skupiam się na tym, aby w sali tanecznej każdy czuł się dobrze i żeby było to miejsce oderwania się od codziennych problemów, a jednocześnie rozwoju" - podkreśla doświadczona tancerka i instruktorka tańca Oliwia Rafińska. Taniec może być odskocznią od codzienności i sposobem na aktywne życie także dla Ciebie! Właśnie trwają zapisy na nowy sezon zajęć, prowadzonych w Kuźni Tańca na ulicy Wyszyńskiego w Iławie.

Oliwia Rafińska zaprasza na zajęcia w Kuźni Tańca w nowym sezonie!

Ilość zdjęć 10

Poznajcie Oliwię Rafińską. Dla niej taniec to po prostu - życie!

Jest tancerką z wieloletnim doświadczeniem w różnych stylach tańca (m.in.: dancehall, hip hop, taniec towarzyski). Należała do gdańskiej formacji tanecznej, z którą uczestniczyła w licznych ogólnopolskich zawodach, startowała zarówno z ekipą, jak i solo oraz w duecie. Od wielu lat szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy na warsztatach na terenie całej Polski. Brała udział w castingu do programu telewizyjnego "Got to dance. Tylko taniec" oraz została zaproszona na castingi do Sopockiego Teatru Tańca i grupy Volt prowadzonej przez Agustina Egurrolę. Wystąpiła w trzech teledyskach - artystów Young Igi, Luxuria Astaroth oraz zespołu Kompanija Reggae Sound. Brała udział w wielu pokazach, np.: podczas meczu koszykówki Trefl Sopot, z okazji święta miasta Gdańska oraz w Grand Hotelu w Sopocie. Posiada doświadczenie w pracy jako instruktor tańca zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi.

- Dla każdej grupy wiekowej przygotowany jest inny program zajęć, dostosowany do wieku i poziomu uczestników - przybliża szczegóły Oliwia Rafińska. - Skupiam się na tym, aby każdy na sali tanecznej czuł się dobrze i żeby było to miejsce oderwania się od codziennych problemów, jednocześnie stawiając na rozwój. Oprócz nauki tańca kładę również nacisk na wiedzę z zakresu historii czy kultury danego tańca. Zamiast uczyć „suchych” kroków staram się zarażać pasją do tańca.

Zajęcia odbywają się w Kuźni Tańca przy ul. Wyszyńskiego 18 w Iławie już od marca 2017.

Teraz trwa nabór na zajęcia w nowym sezonie.

Na taniec nowoczesny zapraszamy osoby w wieku 5-7 lat oraz 8-11 lat. Dancehall prowadzony jest w grupach wiekowych 8-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat.

Ne zwlekajcie! Zajęcia startują już 3 września!


Zajęcia taneczne z Oliwią Rafińską w Kuźni Tańca
Iława, ul. Wyszyńskiego 18.
Tel.: 794 296 107.
Formularz do zapisów: tutaj.
Odwiedź też na FB: klik.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6619 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)