REKLAMAPatrz
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 sierpnia 2019, 14:51 komentarzy 25

(Fot. KPP w Iławie.)

Ciężkich obrażeń doznał 25-letni mieszkaniec gminy Zalewo, który podróżując samochodem osobowym marki BMW, nie dostosował prędkości pojazdu do warunków ruchu, doprowadzając do uderzenia w przydrożne drzewo. Poszkodowanego przetransportowano helikopterem LPR do szpitala.

Wąska szosa z przydrożnymi drzewami w pobliżu wsi Śliwa w gminie Zalewo nie sprzyja kierowcom, którzy rozwijają zbyt duże prędkości. Łatwo tu o błąd, a chwila nieuwagi może wywołać bardzo poważne konsekwencje.

Nie pamiętał o tym 25-letni mieszkaniec gminy Zalewo, który w środę, 21 sierpnia około godziny 13:30 najechał tu na pobocze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo, doprowadzając w następstwie do wywrócenia auta na dach. Młody mężczyzna podróżował sam, doznał ciężkich obrażeń i  został przetransportowany helikopterem do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.


Policja przypomina i przestrzega! Prędkość pojazdu, którym podróżujemy, musi być zgodna z ograniczeniami, jakie ustanowił zarządca drogi oraz adekwatna do warunków, jakie na niej panują! Przekraczanie dozwolonej prędkości stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia kierującego oraz innych uczestników ruchu drogowego!

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7404 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)