REKLAMAkroczek
REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe.)

Podczas tegorocznych egzaminów maturalnych przeprowadzonych w maju matematykę oblało niemal 15% uczniów w Polsce. Rozpoczynasz wkrótce naukę w klasie maturalnej i zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na pomyślne zaliczenie tego niełatwego przedmiotu? Świetnie się składa! Właśnie z myślą o uczniach przygotowujących się do matury z matematyki swoją ofertę poszerza Studio Nauczania MathRiders w Iławie. Oczywiście młodsi uczniowie, którzy dzięki zajęciom w Studiu zaprzyjaźniają się z królową nauk, także - jak zawsze - są tutaj mile widziani!

MATURZYSTO! TY TEŻ MOŻESZ BEZPROBLEMOWO ZDAĆ MATMĘ

Przygotowujesz się do egzaminu dojrzałości z matematyki i zależy Ci na bardzo wysokim wyniku? A może obawiasz się, że możesz mieć trudności z zaliczeniem tego przedmiotu na maturze? W maju 2020 roku możesz być w gronie uczniów świętujących sukces, tylko zacznij przygotowania odpowiednio wcześnie i pod okiem świetnych nauczycieli. Właśnie taki przepis na sukces zapewni Ci Studio Nauczania MathRiders w Iławie. 

- Zajęcia skierowane do uczniów szkół średnich, zarówno pierwszych, jak i kolejnych klas, w tym także maturzystów, to nowość w naszej ofercie na rok szkolny 2019/2020 - mówi Teresa Laskowska, prowadząca w Iławie lokalne studio pod ogólnopolskim szyldem MathRiders. - Starszych uczniów zapraszamy do nowego, odrębnego pomieszczenia, przygotowanego specjalnie z myślą o nich w Domu Handlowym Feniks w samym centrum miasta - dodaje.  

Warto wiedzieć, że szkoły MathRiders realizują z młodzieżą (uczniami w wieku od 11 do 18 lat) program Advanced. Pomaga on uczniom zdobyć obszerną wiedzę z matematyki, która nierzadko wykracza poza obowiązującą w szkołach podstawę programową. Specjalnie opracowana formuła prowadzenia zajęć kształtuje umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania. MathRiders buduje także nawyki prawidłowej organizacji pracy przy rozwiązywaniu zadań oraz samodzielności i skutecznie przygotowuje do ważnych egzaminów, kończących poszczególne etapy kształcenia.

DLA DZIECI

A dzieci w wieku 4-11 lat? Także znajdą coś dla siebie. Z myślą o nich w Studiu Nauczania MathRiders w Iławie są prowadzone zajęcia w ramach programu Junior. Dzieci z przyjemnością zagłębiają się tutaj w świat matematyki, ucząc się jej podstaw i oswajając z niektórymi pojęciami. 

- Z MathRiders uczniowie zaczynają dostrzegać matematykę w codziennym życiu. Lekcje zawierają składniki mające na celu stymulowanie mózgu i angażowanie uczniów w praktyczne rozwiązywanie problemów. To zajęcia, które wprowadzą Twoje dziecko w świat matematyki i logiki - mówi Teresa Laskowska.

DLA MALUCHÓW

Są też dostępne zajęcia, przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. W Iławie swój matematyczny potencjał mogą rozwijać już maluchy w wieku 2 - 4 lat! Wszystko w ramach programu Starter, który pomaga dzieciom rozwijać ich wrodzone zdolności uczenia się przedmiotów ścisłych. 

- Poprzez zabawę pomagamy najmłodszym w zrozumieniu podstawowych zasad i pojęć matematycznych - mówi Teresa Laskowska. - Nasze zajęcia wspomagają intelektualny i osobisty rozwój dzieci. Zabawa, poza tym, że sprawia przyjemność, jest też głównym narzędziem zrozumienia, analizy i przetwarzania informacji i wiedzy. Przez zabawę dzieci ćwiczą i doskonalą swoje zdolności, sprawdzają i badają to, co zaczynają rozumieć. 

MATHRIDERS. SUKCES DZIĘKI SPRAWDZONEJ METODYCE

Zajęcia w Studiu Nauczania MathRiders są... po prostu - skuteczne! Sukcesy uczniów to wynik pasji i zaangażowania nauczycieli, a także stosowanej tutaj jedynej w swoim rodzaju nowoczesnej metody nauki matematyki autorstwa Helen Doron. Innowacyjny program jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka i wykracza poza tradycyjne ramy pojmowania nauczania. Praca w małych grupach, motywowanie i pomaganie, a także wykorzystywanie otwartości i bystrości młodego umysłu - to główne atuty szkół MathRiders.

Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania (matematyka dla młodzieży, dla małych dzieci i dla przedszkolaka) oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

- Warto dodać, że w nowym roku szkolnym będzie łatwiej dobrać dogodne godziny i terminy zajęć, ponieważ będzie funkcjonowało więcej grup niż w ubiegłym roku - kończy Teresa Laskowska. - Zapisy już trwają. Zapraszamy serdecznie!

 


STUDIO NAUCZANIA MATHRIDERS
Iława, ul. Sobieskiego 20B (teraz także, dodatkowo, zajęcia dla młodzieży w nowej lokalizacji w DH Feniks).
Dowiedz się więcej/zapisz dziecko na zajęcia: tel. 506 813 361, ilawa@mathriders.com.
Odwiedź też MathRiders Iława na Facebooku: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7571 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)