REKLAMAimage2

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Łącznie wpłynęło 68 wniosków na kwotę ponad 2,3 miliona złotych, a samorząd województwa rozdysponował dostępną kwotę 650 tysięcy złotych pomiędzy 20 beneficjentów. Poznaliśmy rozstrzygnięcie konkursu "Małe granty na infrastrukturę sportową w województwie warmińsko-mazurskim w 2019 roku".

Sejmik naszego województwa już podjął uchwałę w sprawie udzielenia gminom pomocy finansowej z przeznaczeniem na rozwój lokalnej infrastruktury sportowej. 

Każda gmina mogła złożyć tylko jeden wniosek. W powiecie iławskim grant pozyskał tylko jeden samorząd - gminy wiejskiej Iława.

Ze wsparciem z programu "Małe granty na infrastrukturę sportową w województwie warmińsko-mazurskim w 2019 roku" Gmina Iława przeprowadzi remont boiska przy Szkole Podstawowej im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie. Zadanie to zostanie zrealizowane w okresie od 16 do 30 września tego roku. Wartość inwestycji wynosi 93 064,86 zł, z czego 46 000,00 zł (49,43%) to wartość pozyskanego dofinansowania.

REKLAMAmydlarnia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7511 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)