REKLAMAKarczma2
klonowski

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk zaprasza na Dożynki Gminne, które odbędą się 1 września 2019 r. w amfiteatrze miejskim w Kisielicach. 

Uroczystości dożynkowe rozpocznie przemarsz delegacji z wieńcami do amfiteatru miejskiego, gdzie o godzinie 14.00 odbędzie się uroczysta, polowa msza święta. Organizatorzy zadbali o bogaty program wydarzenia.  

- W tym roku na scenie kisielickiego amfiteatru pojawi się Jerzy Kryszak. Aktor, satyryk, parodysta i prezenter telewizyjny wystąpi z niepowtarzalnym programem satyrycznym przygotowanym specjalnie dla mieszkańców naszej gminy - mówi burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk. - Na życzenie młodzieży zaproszony został absolutny top polskiego hip-hopu - raper Kali. Jego utwory w serwisie YouTube odtworzono ponad miliard razy - dodaje burmistrz. - Wiele osób prosiło mnie, by podczas planowania programu dożynek wziąć pod uwagę zespół, który w swojej twórczości łączy folklor z muzyką rockową,  takim zespołem jest olsztyńska grupa Tuhaj-Bej - grają to, co publiczności podoba się najbardziej, czyli energetycznego folk-rocka rodem ze Wschodu - kończy włodarz. 

Dzień wcześniej, tj. w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 11.00 wszystkich miłośników biegania zapraszamy do kibicowania uczestnikom biegu na dystansie 5 km - "Kisielickiej Piątki" o Puchar Burmistrza Kisielic, natomiast wieczorem od godz. 20.00 organizatorzy zapraszają na zabawę dożynkową. 

Szczegóły na plakacie. 

Publikacja Urzędu Miejskiego w Kisielicach. 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6774 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)