REKLAMASadek

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Właściciele lokali gastronomicznych mają do czynienia z różnego typu wykroczeniami lub przestępstwami, popełnianymi zarówno przez klientów, jak i osoby postronne. Często zdarza się na przykład, że klienci nie płacą rachunku, lub ktoś zabiera różne przedmioty stanowiące wyposażenie lokalu. Ten drugi scenariusz miał miejsce przed jednym z punktów gastronomicznych w powiecie iławskim, skąd dwaj mężczyźni ukradli stolik i dwa krzesła wystawione tam dla gości.

W tym tygodniu oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży stolika i dwóch krzeseł. Wyposażenie to zniknęło sprzed jednego z punktów gastronomicznych w powiecie iławskim. Wartość skradzionych mebli pokrzywdzony oszacował na 200 zł.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce, dzięki dokonanym ustaleniom szybko dotarli do sprawców kradzieży - relacjonują mundurowi z iławskiej KPP. - Okazało się też, że skradzione przedmioty stoją przed klatką schodową kamienicy, gdzie mieszka jeden z podejrzanych.  

Na miejscu zastano dwóch mężczyzn, w wieku 54 i 33 lat, którzy przyznali się do kradzieży. Była od nich wyczuwalna woń alkoholu, a żaden z nich nie potrafił wytłumaczyć, w jakim celu ukradł meble.

Jeszcze tego samego wieczoru odzyskane wyposażenie lokalu wróciło do prawowitego właściciela. Obaj mężczyźni za popełnione wykroczenia ukarani zostali mandatami karnymi.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7369 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)