REKLAMAsuperpolisa
REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Nowomiejska policja pod nadzorem prokuratury bada wszelkie okoliczności wczorajszej tragedii - 30 sierpnia w godzinach wieczornych na terenie miasta ujawniono zwłoki kobiety w średnim wieku. Przyczyna jej zgonu na razie nie jest znana.

Do ujawnienia ciała, odnalezionego przez przypadkową, obcą osobę w zagajniku leśnym w rejonie ulicy Kolejowej w Nowym Mieście Lubawskim, doszło wieczorem w dniu 30 sierpnia.

- Mogę potwierdzić, iż doszło do ujawnienia ciała kobiety w średnim wieku. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora - mówi mł. asp. Ludmiła Mroczkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

Ciało mieszkanki Nowego Miasta Lubawskiego zostało zabezpieczone do dalszych czynności. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie o przyczynę zgonu kobiety. Na tym etapie nie wiadomo, czy do śmierci nowomieszczanki mogły przyczynić się osoby trzecie. Jest to obecnie wyjaśniane. O dalszych szczegółach na tym etapie policja nie informuje z uwagi na dobro bliskich nieżyjącej kobiety.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7318 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)