REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 września 2019, 09:47 komentarzy 1

(Fot. OSP Boreczno.)

Tragicznego odkrycia dokonał w niedzielny poranek przypadkowy przechodzień w gminie Zalewo. W około 3-metrowym wykopie było ciało mężczyzny. Na ratunek dla niego było już za późno. Teraz okoliczności tego zdarzenia będą badane przez służby.

Ciało zostało zauważone przez przypadkową, przechodzącą tędy osobę w niedzielę, 1 września rano. Mężczyzna leżał w głębokim, około 3-metrowym wykopie pod przebudowę mostu w miejscowości Śliwa w gminie Zalewo. Niestety, na pomoc było już za późno. 

Fakt ujawnienia w tym miejscu ciała potwierdził asp. sztab. Janusz Dąbrowski z Komendy Powiatowej Policji w Iławie w zastępstwie oficera prasowego jednostki. Policjant poinformował też, że szczegóły tragedii będą badane pod nadzorem prokuratora, który jest w drodze na miejsce.

Czy nieżyjący mężczyzna uległ nieszczęśliwemu wypadkowi (a jeśli tak, to co się do tego przyczyniło), czy też udział w jego śmierci miały osoby trzecie - to będzie teraz wyjaśniane przez służby.

Most, o przebudowie którego jest mowa, jest w ciągu drogi 1325N. Jej odcinek Śliwa-Janiki Wielkie jest teraz zamknięty w związku z prowadzoną inwestycją.

Fot. OSP Boreczno.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ina 1 7 miesięcy temuocena: 0% 

    Czyżby nowy zająć(skoczek)do przetrwania do emerytury?.konkurs a jakże? Wszystko legalnie tylko dziwne ? Ten wiek tego Pana i OLSZTYN.!!!!Czy z naszych miejscowych ludzi brak fachowców?? I to młodszych a nie na przetrwanie??? Coś tu śmierdzi.Z tym przetrwaniem np ITBS .Pan były Prezes też z konkursu bo brakowało parę latek do emerytury?? Kiedy to się skończy?? Chyba nie za mojego żywota........

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7739 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)