REKLAMAsuperpolisa
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 września 2019, 14:00 komentarzy 13

(Fot. Info Iława.)

Iławscy policjanci wstępnie ustalili już przyczynę tragicznego w skutkach wypadku, w którym w miniony piątek stracił życie 55-letni kierujący taksówką.

O tragedii na drodze, jaka rozegrała się na lokalnym odcinku krajowej "szesnastki" pomiędzy Lasecznem Małym a Jędrychowem, w okolicach skrzyżowania z drogą prowadzącą w kierunku Mózgowa, już informowaliśmy na portalu. We wskazanym miejscu około godziny 18:20 w piątek, 30 sierpnia zderzyły się osobowa taksówka marki Opel na iławskich tablicach rejestracyjnych i bus, transportujący pracowników. W wyniku tego wypadku ciężkie obrażenia odniósł jadący pierwszym z wymienionych pojazdów. Niestety, pomimo reanimacji prowadzonej przez około godzinę taksówkarza nie udało się uratować. 

Teraz poznaliśmy wstępną przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mercedesem 33-latek, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym zespół pojazdów, w obrębie skrzyżowania doprowadził do zderzenia z kierowcą opla, który jechał przed zespołem pojazdów i na skrzyżowaniu skręcał w lewo - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Iławie. - Na skutek doznanych obrażeń 55-letni kierowca opla zmarł na miejscu zdarzenia. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.9992 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)