REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMADPK

(Fot. materiały szkoły.)

Szkoła The English Club istnieje w Iławie dopiero od roku, ale już zyskała grono zadowolonych Uczniów, jak i Rodziców, którzy postanowili właśnie tutaj kontynuować naukę. 

Szkoła proponuje język angielski w zróżnicowanych grupach i poziomach. Ofertę The English Club wyróżnia wyjątkowe podejście do Ucznia, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, elastyczność działania oraz wykorzystanie dydaktycznych narzędzi multimedialnych. 

- Zależy nam, aby kursant trafił do grupy swoich rówieśników oraz o odpowiednim poziomie dydaktycznym w celu uniknięcia nudy w przypadku zbyt łatwego materiału lub też demotywacji w sytuacji zbyt wysokiego poziomu dydaktycznego - podkreśla prowadząca The English Club anglistka Agnieszka Michalczyk.

W swojej ofercie The English Club posiada:

Grupę KIDS

Jest to grupa dla 5-6 latków, w której dzieci odkrywają świat za pomocą języka angielskiego. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy. Rolą nauczyciela jest tutaj stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział i nie zdążyli się zmęczyć. Lekcja, która trwa 45 minut, musi być zróżnicowana tak, by cały czas podtrzymywać zainteresowanie dzieci. Dzieci, rozpoczynające naukę w tak wczesnym wieku, dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich jeszcze elastyczny aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków.

Grupy Junior

Dla dzieci w wieku 7-10 lat. To grupy, w których nauka języka angielskiego prowadzona jest głównie w formie zabawy, poprzez gry, piosenki i za pomocą naturalnego sposobu przyswajania języka oraz odgrywania scenek, w których dzieci powtarzają pełne frazy przydatne w życiu codziennym. Nauka jest oparta o specjalnie dobrany podręcznik, który zawiera omawiany materiał językowy oraz umożliwia powtarzanie i utrwalanie zdobytych wiadomości i umiejętności w domu. 

Grupy Teen 

Dla przedziału wiekowego 11-17 lat. To grupy o kluczowym znaczeniu  w rozwoju umiejętności językowych dziecka. Sposób wprowadzania nowego materiału dla tej grupy wiekowej to wielka przygoda zarówno dla uczniów, jak i nauczyciela. Materiały dodatkowe są skrupulatnie dobierane przez lektora, aby jak najlepiej korelowały z zainteresowaniami nastolatków. Wybierane są odpowiednie strategie nauczania, dostosowane do wieku i temperamentu uczniów. Grupa Teen odgrywa tym ważniejszą rolę w całościowej edukacji językowej dziecka, że ma na celu zaszczepić zamiłowanie do nauki języków na całe życie. 

W szkole są również prowadzone zajęcia dla dorosłych w trybie indywidualnym, jak i grupowym. 

- Nauka ma na celu rozwijanie ogólno-językowych umiejętności, które niezbędne są do porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych - mówi Agnieszka Michalczyk. - Jesteśmy przekonani, że powodów, by do nas dołączyć, nie brakuje, więc SZLIFUJ JĘZYK Z NAMI, a sukces masz gwarantowany!


The English Club - Twoja szkoła języka angielskiego w Iławie!
Siedziba: ul. Kościuszki 14 (stara "skarbówka"). 
Kontakt: 695 832 971. 
Znajdź The English Club na FB.


Iława. Szlifuj angielski w The English Club, sukces masz gwarantowany!

Ilość zdjęć 3

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2171 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)