REKLAMADPK

(Fot. materiały salonu "Lady D".)

Zmiana koloru włosów na taki, który dobrze podkreśli Twoje atuty, to może być klucz do spektakularnej metamorfozy! 

Ty też chcesz znaleźć swój idealny kolor? Oddaj się w ręce profesjonalisty, stawiając na wysokiej jakości produkty. Właśnie to gwarantuje każdego dnia nowy w Iławie Salon i Centrum Urody "Lady D", a teraz, w ramach konkursu, profesjonalną koloryzację pod okiem uznanego fryzjera i stylisty możesz tutaj mieć... zupełnie za darmo!

Do wygrania w konkursie salonu "Lady D" w Iławie są trzy koloryzacje włosów wiodącej na rynku firmy "Kemon". Przeprowadzi je znany fryzjer i stylista z Białegostoku Adrian Hryszko. Doświadczenie fryzjerskie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przed stworzeniem własnego salonu w rodzinnej stolicy Podlasia przez lata uznawany był za jednego z najlepszych polskich fryzjerów w Sztokholmie w Szwecji.

Niedługo z jego wiedzy i doświadczenia będziemy mogli skorzystać także w naszym mieście. Iławski Salon i Centrum Urody "Lady D" Adrian Hryszko odwiedzi w poniedziałek, 23 września o godzinie 12.45. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przez osoby, które zdecydują się wziąć udział w zabawie.

A co trzeba zrobić, by mieć szansę na jedną z trzech koloryzacji z Adrianem Hryszko w "Lady D" w Iławie? Wystarczy udostępnić i skomentować konkursowy post, a także polubić fanpage "Lady D" na Facebooku. 


Konkursowy post znajdziecie TUTAJ.


Organizator zabawy ogłosi jej wyniki w sobotę w godzinach południowych. Życzymy szczęścia!


Salon i Centrum Urody "Lady D" zaprasza!
Iława, ul. Kościuszki 31/26.
Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20, a w soboty w godzinach 9-14.
Tel. 727 745 000.
E-mail: kontakt@lady-d.pl.
Witryna internetowa: link.
Odwiedź na Facebooku: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMApałac6
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6404 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)