REKLAMALumen
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 września 2019, 15:49 komentarzy 40

(Fot. Anita Gargas/zdjęcie poglądowe.)

W Iławie gościła ekipa telewizyjna "Magazynu śledczego Anity Gargas". W naszym mieście i jego okolicach powstał materiał do kolejnego odcinka tego programu, tropiącego afery, nieprawidłowości i przypadki naruszania prawa.

"Magazyn śledczy Anity Gargas" to, jak opisuje emitująca go Telewizja Polska, "cotygodniowy program bezkompromisowej dziennikarki, która prześwietla najskrytsze tajemnice władzy różnych szczebli i ujawnia wszelkie nadużycia oraz przypadki łamania prawa". Ekipa znanej redaktor w ubiegłym tygodniu gościła w Iławie, by w naszym mieście i jego okolicach zebrać materiał do kolejnego śledczego reportażu. Czego będzie dotyczył?

Według naszych informacji współpracownicy Anity Gargas spędzili w Iławie około tygodnia. Dokładny scenariusz przygotowywanego reportażu na razie jest owiany tajemnicą, ale wiadomo, że dziennikarskie śledztwo, przeprowadzone w naszych okolicach przez redakcję programu dotyczy gospodarki rybackiej prowadzonej na lokalnych akwenach, w tym na pewno na Jezioraku. Tropiono też sieć relacji wokół lokalnej gospodarki rybackiej. Ponadto w realizacji programu udział wzięli m.in. lokalni wędkarze oraz przedstawiciele społecznej straży rybackiej.

Szczegóły poznamy, gdy Iława i Jeziorak zagoszczą na małych ekranach. Dokładny termin emisji lokalnego odcinka jeszcze nie jest znany, ale wiadomo, że będzie to miało miejsce za około trzy tygodnie. O szczegółach poinformujemy na portalu, wracając do tematu.

Zdjęcia do programu realizowano w Iławie w ubiegłym tygodniu.

REKLAMATom-bet

40Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~MŁODY IŁAWIANIN 40 9 miesięcy temuocena: 0% 

  Jesteśmy zbyt przewrażliwieni kiedy przyjedzie do nas ktos sławny

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wędkarz 39 9 miesięcy temuocena: 93% 

  Do OŃ - Już poddajesz pod wątpliwość obiektywność dziennikarzy? Krytykujesz również wiedzę wędkarzy i ssr?,uważając tylko siebie za autorytet? że wszystko wiesz najlepiej? A ja mam poważnie obawy czytając twój wpis czy nadmiar wiedzy ci przypadkiem nie zaszkodził. Obiektywnie. .takie przypadki się zdarzają. Pozdrawiam omnibusie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wioślarz 38 9 miesięcy temuocena: 12% 

  A co robi, co ma SSRYB ILAWA DO Jeziora Jeziorak skoro podlega pod Gospodarstwo Rybackie... też bym chciał żeby moja sadzawke przy domu pilnowala straż rybacką... społeczna straż rybacką... oni nie potrafią zrozumieć swojego miejsca, swojego statusu, i funkcji...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~JANUSZ 37 9 miesięcy temuocena: 87% 

  Piszesz sam nie wiesz o czym!!!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~QŃ 36 9 miesięcy temuocena: 15% 

  O ile Ci dziennikarze będą obiektywni to wyjdzie jak ta "SSR" jest niekompetentna, opiera swoje tezy na "widzi mi się" a nie na obowiązującym prawie. Z drugiej strony strasznie dziwne jest to że magazyn śledczy daje wiarę "wędkarzom" i pseudo strażnikom. Pierwsi mają pojęcie o wędkach i przynętach natomiast o jeziorach już wiedzy brak i to podstawowej. Drudzy znają się na prawie jak pierwsi na jeziorach. Wstyd i żenada.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~QŃ 35 9 miesięcy temuocena: 16% 

  Bo mam rację. Nie masz racji a te wypociny umysłowe typu "kupiliście" i SSR zrobi porządek to możesz na forach karmić trolle. Mocni jesteście u siebie na profilach gdzie zablokowaliście możliwość komentowania waszych rewelacji z ... wziętych. Można u was się tylko wypowiadać tak jak wam się podoba bo inne zdanie bądź przedstawienie prawdy konczy się zbanowaniem lub usunięciem. Taka jest wasza prawda. Pamiętaj mamić i wciskać ciemnotę możesz przez jakiś czas i to tylko sobie podobnym. Prawda jest taka jak napisałem wyżej nie znacie się na wodach a tym bardziej na przepisach. Wasze postrzeganie problemu polega na "Kali jeść, Kali sra...". Żenada!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Koń 34 9 miesięcy temuocena: 84% 

  Panie OŃ. Ewidentnie widać że jesteś z gospodarstwa rybackiego w żebyś się nie zdziwił jak SSR udowodni wam łamiącym prawo Co to znaczy prawo i praworządność. PSR żeście sobie kupili ale SSR na pewno nie. Wędkarze i SSR będą waszym gwoździem do trumny bo to wy łamiecie prawo razem z PSR , która was kryje, A tak w przenosni złodziejowi zawsze policja przeszkadza Myślę że Doczekamy się wreszcie w porządku na naszych wodach .dzięki Ssr. Bo PSR na pewno tego nie zrobi. A TVP wam i innym pokarze co u nas się dzieje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 33 9 miesięcy temuocena: 92% 

  Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Uważasz jak widzę wszystkich za niekompetentnych,że tylko Ty masz rację? Ja uważam wręcz przeciwnie. Jak mówi porzekadło ,, pożyjemy - zobaczymy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 32 9 miesięcy temuocena: 87% 

  Całe szczęście że jest społeczna, bo by całkowicie robili co chcieli.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spin 31 9 miesięcy temuocena: 92% 

  Przeczytałem artykuł i nie wierzę jak można karać wędkarza za drobne uhybienie, a tutaj komendant państwowej straży mówi że sieci rybackie mogą stać pod wodą nie oznaczone na powierzchni? A ja płynąc czy wędkując skąd niby mam wiedzieć że pod wodą jest sieć? Co ten człowiek opowiada? Czy ja dobrze rozumiem? . W końcu nasuwa się pytanie następne - kto wie ile jest tych sieci.i gdzie one się znajdują.Przecież to chore, że tacy ludzie pełnią takie ważne funkcje. Jak ma być dobrze w naszym kraju?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cibie 30 9 miesięcy temuocena: 50% 

  komendancik straży rybackiej!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cibie 29 9 miesięcy temuocena: 50% 

  sprawdźcie lodówkę u jankowskiego !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obywatel 28 9 miesięcy temuocena: 90% 

  Potrzebowałeś całą noc aby o 6.13 zacząć obrażać czytających Kuriera? Brak argumentów Cię do tego skłonił,? nie ładnie! Przecież twoja rodzina też czyta ten tygodnik.i to Ci nie przeszkadza?część trolu ...!stop propagandzie"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stanley 27 9 miesięcy temuocena: 67% 

  Teraz sledztwo......smiechu warte.....ILAWA milczala w ukladach mosci panujacego ....d..y...ra....Jak wszystko wybite i sprzedane sledztwo.....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wodniak 26 9 miesięcy temuocena: 100% 

  A gdzie wtedy byłeś? Dlaczego nie intrweniowałeś?A teraz zamiast pomagać krytykujesz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Juwelier 25 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Przy okazji mogliby się przyjrzeć sprawie dostępu do jeziora, szczególnie w Szałkowie, Jażdżówkach itd.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wędkarz 24 9 miesięcy temuocena: 94% 

  Wody są własnością skarbu państwa, należą do nas wszystkich a dzieją się na nich rzeczy niepokojące.Jestem pełen uznania dla ludzi którzy chcą walczyć o dobro wspólne. Tutaj naprawdę nie chodzi o politykę przecież, tylko o realne działania służące nam wszystkim,a nie wybranej grupie, chodzi o przyszłość naszą, naszych dzieci i wnuków. Co im chcecie po sobie zostawić ?..pustynię? Więc zanim zaczniecie komentować proszę Was o zastanowienie. Powinniśmy być wdzięczni wszystkim tym którzy bronią naszego wspólnego dobra. Taka jest moja opinia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Perkoz 23 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Bardzo dobrze piszesz. Wody są własnością skarbu państwa a nie jakichś spółek. Popieram ssr,robią dobrą robotę dla ogółu .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stary dowcip 22 9 miesięcy temuocena: 100% 

  czym się różni rybak od wędkarza ???. rybak ma ryby , a wędkarz ma wędki.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zander 21 9 miesięcy temuocena: 85% 

  Kiedyś uczyłem się z ojcem wędkować na Jezioraku , teraz NIESTETY nie mogę nauczyć swoich synów ,bo Jeziorak umarł ,ryby drapieżne PRAWIE ZERO ,a na uklejki i karłowate podleszczaki i marne płotki szkoda czasu ,a wiem co mówię ,bo łowię cały rok na wodach PZW (elblaskie i gdańskie) i łowię w roku po 100 szczupaków, sandaczy ,troche boleni,kleni i setkami okoni ,w roku zawsze pare rekordowych ryb (szczupak 100+,sandacze 70-90 ), o okoniach nie wspomnę . Słyszałem opowieści miejscowych z Iławy ,że właściciel GR nienawidzi ryb ,cytuję: " nie zostawię nawet raka,ani żaby na tym jeziorku" - urlop na mazurach odpada- tracą okoliczni kwaterowcy,sklepikarze,restauracje itp Zero ryb ,zezwolenia za połów z łodzi także w nocy - szkoda słów dla mnie każdy rybak to kłusownik - no chyba że jest rybak i sa ryby w akwenie - prosze napisać jakie jeziorko tak ma to będę wychwalał rybaków i napewno masa turystów/wedkarzy zacznie przyjezdzać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do zandera 20 9 miesięcy temuocena: 29% 

  To co zrobiłeś z furą ryb? Psy karmiłeś? Znam wędkarzy i wielu z nich łowi w jak amoku. Przy okazji bierzesz na łowisko mydło?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zander 19 9 miesięcy temuocena: 75% 

  Gościu" nie wszystkie przecież zostały zjedzone, ale tyle się łowiło.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 18 9 miesięcy temuocena: 31% 

  Po co łowić setki ryb? Przez takich jak ty pustoszeją wody. Łowić powinno się tyle by wystarczyło na kilka posiłków.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Andrzej 17 9 miesięcy temuocena: 96% 

  Popieram kolegę i zgadzam się w 100%. Władza gospodarstwa kilka lat temu obiecała że zostaną w ich jeziorach tylko kamienie i żaby. Także powoli obietnica się spełnia..... Zmienić władze to sytuacja za kilka lat się poprawi !!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wędkarz 16 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Uaktywniły się trole. Kto lub co jest dla was autorytetem? Źenujące komentarze które nie dotyczą meritum. Pozdrawiam.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~RN 15 9 miesięcy temuocena: 67% 

  Jedzcie na szkolenie do fundacji Batorego za pieniądze George Sorosa bo słabo hejtujecie lewaki. Jedna Matylda pod 5 nickami. Pojęcia nie macie o Jezioraku a pierdzielicie chore głupoty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława czeka , my czekamy 14 9 miesięcy temuocena: 83% 

  jak masz pojęcie o Jezioraku to pisz konkretnie i na temat, a pierdzielisz o chorych głupotach i hejtowaniu i Matyldzie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~JANUSZ 13 9 miesięcy temuocena: 92% 

  Polecam ciekawy artykuł w Kurierze iławskim na str. 8/9 który mam nadzieję pomoże zrozumieć dlaczego dochodzi do dziwnych sytuacji na naszych jeziorach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania 12 9 miesięcy temuocena: 27% 

  Kto normalny czyta kurier iławski..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NIL 11 9 miesięcy temuocena: 78% 

  Szczerze polecam Kurier Ilawski

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sad 10 9 miesięcy temuocena: 23% 

  jaka telewizja takie reportaże... dno i wodorosty - w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Coma 9 9 miesięcy temuocena: 21% 

  Dno i wodorosty to też Tvn, Polsat, Onet, interia , wp itp.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wędkarz 8 9 miesięcy temuocena: 95% 

  Widzę że żarty się skończyły ,,wodniak'' ten się śmieje kto się śmieje ostatni, chyba popłyniesz cwaniaczku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 7 9 miesięcy temuocena: 70% 

  powinna sie zabrac za lewe faktury w ratuszu a ty [ wodniak ] zastanow sie co piszesz bo nawet do piet nie dorastasz dziennikarzom i gdyby nie oni to opozycja pisu bycie sprzedala z twoimi kaloszami

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wodniak 6 9 miesięcy temuocena: 25% 

  Koń by się uśmiał. To dziennikarstwo rodem z PiSu, zatem naprawdę nie ma co liczyć na prawdę, raczej na oczernianie, jak to mają w zwyczaju. Pani Anita to żaden autorytet dziennikarstwa! To realizatorka zleconych materiałów...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewelina 5 9 miesięcy temuocena: 16% 

  Masz rację - tendencyja ,pisowska- żaden autorytet.Kiedyś znajoma mi zaczyna z takim przejęciem opowiadać o sensacjach pokazanych w Alarmie- pytam gdzie to oglądałaś - ano w pr. I TVP - nie kończ - oglądasz darmowe 29 kanałów i poglądzik masz Kurskiego i pisiorków.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Haha 4 9 miesięcy temuocena: 60% 

  A co za różnica? TVP warte TVN poziomem propagandówki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 3 9 miesięcy temuocena: 81% 

  Czlowieku zobacz ile razy uzyles zwrotu Anity Gargas i magazyn sledczy w tak krotkim reportazu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid 2 9 miesięcy temuocena: 95% 

  Program będzie o gospodarce grabieżczej największego kłusownika Iławy Jurka b.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wedkarz 1 9 miesięcy temu

  A będzie coś o gospodarstwie rybackim z ul. Sienkiewicza?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1194 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)