REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMAimage2

(Fot. SART.)

W lipcu twórcy z Iławskiego Stowarzyszenia SART uczestniczyli w plenerze malarskim, a teraz, we wrześniu, zaprezentują miłośnikom sztuki efekty swojej pracy - zapraszają na wystawę poplenerową.

W plenerze uczestniczyli w dniach 21, 22 i 23 lipca iławscy twórcy Sylwia Ciećko, Agata Topolewska, Andrzej Mazurkiewicz, Krystyna Pytlewska, Barbara Paprocka, Anna Koper i Barbara Krauze, a także dzieci oraz iławska młodzież z olsztyńskiego liceum plastycznego. Odbywały się też warsztaty decoupage, biżuteryjne. Uczestnicy samodzielnie wykonywali lampiony, bransoletki, wisiory.

- Uczestnicy pleneru rozmieścili się w kilku pięknych zakątkach nad Jeziorakiem, głównie w porcie śródlądowym i na skwerze przed kinoteatrem - mówi Małgorzata Szynal Trzaskawka ze Stowarzyszenia. - Wymiana doświadczeń oraz wspólna kontemplacja natury i klimatu żeglarskiego zaowocowały ciekawymi pracami, radością z tworzenia i przebywania ze sobą. Oprócz indywidualnej aktywności dzieci stworzyły wspólnie panoramę Iławy - dodaje.

Z artystycznymi efektami tej udanej imprezy można będzie zapoznać się na wystawie poplenerowej w galerii SART przy ul. Niepodległości 4. Zapraszamy wszystkich iławian! Wernisaż odbędzie się w sobotę, 7 września o godzinie 17:00.

REKLAMAmydlarnia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8225 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)