REKLAMAMartex
REKLAMAipb_nowa

(Fot. Info Iława.)

Marzenia i odwaga, by je spełniać - tak często rozpoczyna się historia sukcesu i satysfakcji w życiu zawodowym. Właśnie tak było w przypadku Salonu Sukien Ślubnych „Victoria” Agnieszki Szymaniak, który już od dekady pomaga przyszłym pannom młodym na ślubnym kobiercu wyglądać jak milion dolarów!

Salon Sukien Ślubnych "Victoria" obchodził swoje 10. urodziny.

Ilość zdjęć 35

Dziesiąte urodziny "Victorii", które salon znajdujący się na ul. Wyszyńskiego 7 w Iławie obchodził w minioną sobotę, były okazją do kameralnego spotkania w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych, współpracowników.

Nie zabrakło okolicznościowego tortu (oczywiście w kształcie panny młodej w pięknej białej sukni!), balonów. Urodzinowa impreza była też okazją do wspomnień i refleksji. 

- Rozpoczęło się od marzeń! - powiedziała nam właścicielka "Victorii" Agnieszka Szymaniak. - To mąż namówił mnie, bym po urodzeniu dziecka rozpoczęła własną działalność - dodała. - Ja po prostu kocham szyć i być wśród ludzi. To mobilizuje mnie do tego, by być dla naszych klientek doradcą, projektantką. Chcę pomagać kobietom poczuć się pięknie i wyjątkowo w tak ważnym dniu - podczas ich ślubu. 

To odpowiedzialna rola, bo w końcu biała suknia do ziemi, z welonem to jedna z tych stylizacji, która zostaje w pamięci na zawsze. Między innymi dlatego poprzeczka jest zawieszona wysoko, coraz wyżej.

- Oczekiwania rzeczywiście stale rosną, bo świadomość klientek jest coraz wyższa - mówi właścicielka "Victorii". - Jesteśmy na bieżąco dzięki regularnemu uczestnictwu w targach ślubnych. Stale śledzimy też ofertę zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów, stawiając na współpracę z najlepszymi. Zawsze mamy nowości - co roku szyjemy nową kolekcję, starając się łączyć klasykę, tradycję i elegancję z odważnymi trendami na czasie. Na przykład w tym sezonie królują koronki, przezroczystości i suknie świecące - przybliża aktualne ślubne trendy Agnieszka Szymaniak.

Salon Sukien Ślubnych "Victoria" już od 10 lat spełnia marzenia przyszłych panien młodych, zarówno wypożyczając suknie, jak i szyjąc je na zamówienie: od konsultacji, przez projekt aż po realizację. Można też kupić jedną z wielu sukien wystawionych w salonie. Projektantki i krawcowe "Victorii" zadbają o odpowiednie dobranie charakteru sukni do urody i stylu kobiety, a także do całej oprawy ślubnej. Zatroszczą się o każdy szczegół: suknię, welon, obuwie, biżuterię. Wszystko razem musi tworzyć niepowtarzalną całość!

Od dwóch lat "Victorię" znajdziecie w nowej lokalizacji na ulicy Wyszyńskiego 7 w Iławie. 

Właścicielka Salonu Sukien Ślubnych "Victoria" Agnieszka Szymaniak na zdjęciu wraz z mężem Adrianem. To on namówił żonę do prowadzenia własnej działalności, a dzisiaj ją w tym wspiera.

Tekst sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.641 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)