REKLAMAwlodkowic
REKLAMAipb_nowa

(Fot. OSP Zalewo.)

Wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Zalewo oraz Państwowa Straż Pożarna w Iławie biorą udział w działaniach w miejscowości Bajdy (gm. Zalewo). W ogniu stanęło tam aż 1 500 balotów słomy.

Służby zadysponowano na miejsce tego zdarzenia, do miejscowości Bajdy, znajdującej się na skraju powiatu iławskiego, dzisiaj (12 września), około godziny 15:30. 

- Zostaliśmy zadysponowani do pożaru w miejscowości Bajdy. Ze zgłoszenia wynikało, że palą się baloty w ilości około 1 500 sztuk - relacjonują druhowie z Zalewa, którzy są wśród interweniujących na miejscu licznych służb.

Na miejsce wezwano wszystkie jednostki OSP z terenu gminy, a także strażaków z iławskiej PSP. To żmudne działania, bo słoma bardzo szybko zajmuje się ogniem, generuje znaczne zadymienie, a nadpaloną trzeba przewieźć w inne miejsce i długo dogaszać.

Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Zdjęcia: OSP w Zalewie.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8101 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)