REKLAMAKarczma2
REKLAMAGaleria2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2019, 07:26 komentarzy 3

Pozycjonowanie to zdecydowanie najskuteczniejsza i najbardziej popularna metoda promowania strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Usługa ta świadczona jest przez agencje marketingowe, a wybór tej odpowiedniej powinien opierać się na dokładnej analizie nie tylko efektów pracy, ale przede wszystkim kwoty, jaką musimy zapłacić za reklamowanie swojej witryny w sieci. O tym, ile dokładnie taki zabieg będzie kosztował, decyduje bardzo dużo czynników. Spokojnie, podpowiemy Ci, na które warto zwrócić szczególną uwagę. 

Frazy kluczowe i konkurencyjność branży. Im bardziej niszowe przedsiębiorstwo, tym taniej

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że głównym celem współpracy z agencjami marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron w taki sposób, aby znalazły się one na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Tam przygotowano miejsce jedynie dla dziesięciu witryn. Właśnie dlatego kluczową rolę w wycenie usług reklamowania portali odgrywają frazy kluczowe i konkurencyjność branży, w której działa nasza firma. Pozycjonowanie bardzo popularnych słów wiąże się z koniecznością większego nakładu finansowego, a na efekty pracy przyjdzie nam poczekać zdecydowanie dłużej niż w przypadku niszowych działalności. Nie bez znaczenia pozostaje ilość fraz kluczowych. Nowoczesne i skuteczne pozycjonowanie powinno obejmować minimum kilkanaście haseł z odpowiednią ilością wyszukań w ciągu miesiąca.

Dokładna analiza pokaże nam, jak dużo pracy będzie trzeba włożyć w pozycjonowanie stron

Korzystając z usług profesjonalnej agencji marketingu internetowego, możemy spodziewać się, że przed rozpoczęciem współpracy zostanie przeprowadzony audyt naszej strony. Analiza ma na celu sprawdzenie jej kondycji. Pod szczególną uwagę brana jest historia sprawdzanego portalu. Jeśli już wcześniej otrzymywaliśmy kary od Google'a lub korzystaliśmy z fatalnych odnośników, pozycjonowanie przez specjalistów będzie dla nas znacznie droższe. Po stronie istotnych czynników należy zapisać również systematyczne aktualizowanie witryny. Najlepszym sposobem na jej cykliczne odświeżanie jest prowadzenie bloga firmowego. Jeśli nie jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać takiego zadania, usługę tę można zlecić profesjonalnemu copywriterowi. 

Niskiej jakości odnośniki to tylko pozorna oszczędność. Zainwestuj w skuteczne pozycjonowanie

Finalna cena za usługę uzależniona jest również od metody promowania naszej witryny w sieci. Pozycjonowanie stron można wykonać na kilka sposobów. Za każdym razem należy jednak unikać najtańszej oferty. W większości przypadków są to firmy oferujące niskiej jakości linki, które dają jedynie krótkotrwały efekt, a na dłuższą metę kończą się nałożeniem kary przez Google. Algorytm najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki docenia wysoką jakość odnośników do strony. Takie gwarantuje interaktywna Agencja IN. Co prawda tego typu usługa wiąże się z nieco większym nakładem finansowym, jednak umożliwia ona indeksowanie na najwyższych organicznych pozycjach i to nawet kilka miesięcy po zakończeniu pozycjonowania.

Materiał Partnera.

TEMATY polecamy
REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~googluje 3 8 miesięcy temu

  No i zgooglowałem - to chyba to - inpozycj...nie/pl Koleś wrzucił zdjęcia ze stocku jako swoich pracowników, w sekcji "historia" w 2016 przeprowadził się do lokalu w centrum, a faktyczny adres to blokowisko. Nigdzie nie ma NIP. Mam pełne zaufanie do tej firmy :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~googluje 2 8 miesięcy temu

  No,... tak się ta agencja sama wy pozycjonowała, że chyba jest na minus 10 pozycji bo w googlu nie widać "Agencji IN"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Bardzo potrzebny wciagajacy artykul jak ten o papie prosimy o wiecej

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7339 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)