REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2019, 20:26 komentarzy 4

(Fot. kontakt@infoilawa.pl.)

Sto lat Młodej Parze! Dzisiaj, zmieniając stan cywilny, na nową drogę życia wkroczyła w Iławie Paulina Kowalska, wcześniej Kruszewska. Wraz ze swoim wybrankiem Jakubem są parą, dla której przygotowano niezwykłą bramę weselną... na Jezioraku!

To nie przypadek, bo szczęśliwa i piękna panna młoda jest związana z najdłuższym polskim jeziorem. Na co dzień spotkacie ją w Porcie Iława, gdzie pracuje w obsłudze klienta. Dzisiaj jednak nie pracowała, lecz wypowiadała sakramentalne "tak". Do historii przechodzi weselna brama, którą przygotowali dla młodej pary pracownicy i klienci portu.

- Wszyscy bardzo lubimy Paulinę, stąd pomysł, by przygotować dla niej i jej drugiej połówki taką niecodzienną weselną bramę - mówi jedna z osób zaangażowanych w przygotowanie atrakcji. - Życzymy im wszelkiej pomyślności i przede wszystkim: dużo, dużo miłości!

Nam pozostaje tylko przyłączyć się do najserdeczniejszych życzeń!

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~HW 3 6 miesięcy temuocena: 83% 

    Wszystko się zgadza oprócz świątyni. Sakramentalne TAK małżonkowie wypowiedzieli sobie w Kościele pw Brata Alberta. Jednakowoż życzymy Paulince i Jakubowi pięknych wspólnych dni.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Farmer 2 6 miesięcy temuocena: 83% 

    Fajnie.. Najlepszego na nowej drodze życia

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7779 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)