REKLAMAtelmar
REKLAMADPK

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

W ostatni weekend września w Iławie odbędzie się ostatnia w tym roku edycja Pchlego Targu - inicjatywy PSONI Koła w Iławie. By zachęcić do udziału jak najszersze grono mieszkańców, organizator rezygnuje z opłaty placowej. Można się więc spodziewać wielu wystawców i mnóstwa okazji!

- Już w najbliższą sobotę (28.09.2019) o godzinie 11:00 zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. To będzie ostatnia szansa, aby pohandlować na ostatnim w tym roku Pchlim Targu - zapowiada i zaprasza organizator, PSONI Koło w Iławie.

g

Impreza przed siedzibą Centrum Aktywności Lokalnej na ulicy Wiejskiej w Iławie tym razem będzie połączona z piknikiem rodzinnym "(Ja)sielska przestrzeń".

- Nie będziemy sami: szereg atrakcji i animacji zapewnia Urząd Miasta - Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie oraz Stowarzyszenie ESWIP - informuje Stowarzyszenie.

Ważna uwaga dla sprzedających: ostatni w tym roku w naszym mieście Pchli Targ będzie wolny od opłat placowych.

- Po prostu: kto ma ochotę, przychodzi z kocykiem, krzesełkiem i swoimi dobrami i po prostu handluje. Słowem: my udostępniamy przestrzeń, Wy ją zapełniacie - bez kosztów - a mamy nadzieję, że z zyskiem. Zobaczmy się koniecznie! - zaprasza organizator.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPrzystan
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6825 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)