REKLAMAMartex
REKLAMAWiatrak

(Fot. materiały prasowe.)

Iławska Galeria Jeziorak aktywnie włącza się w promowanie zamiłowania do książek wśród przedstawicieli młodego pokolenia. 

Czytelnictwo będzie tutaj propagowane podczas wspólnego sobotniego czytania z niespodziankami i nagrodami dla małych uczestników, a także dzięki dostępności - na stałe - strefy wymiany książek.

Wspólne czytanie, głośno i z podziałem na role, będzie się odbywało w Galerii Jeziorak w soboty: 28 września, 26 października, 30 listopada i 7 grudnia. Zapraszamy na godzinę 12:00. Na pierwszy ogień, w tę sobotę, ulubione wiersze Jana Brzechwy! Ostatnie z wymienionych czytelniczych spotkań będzie miało charakter wielkiego finału.

- Na dzieci, które podczas całej akcji zbiorą najwięcej pieczątek małego czytelnika, będą wtedy czekały niespodzianki - informuje Galeria. - Dołączcie do nas i zbierajcie pieczątki na specjalnych zakładkach - pokażemy Wam, ile radości daje wspólna zabawa z książką!

Dodatkowo w sobotę, 28 września Galeria Jeziorak udostępni wszystkim zainteresowanym czytelnikom stałą strefę bookcrossingu. Będzie funkcjonowała pod hasłem "Wolne książki w Galerii Jeziorak!". Można przynieść już przeczytaną, niepotrzebną lekturę i zupełnie nieodpłatnie wziąć do domu wybraną książkę pozostawioną przez innego użytkownika strefy.

Korzystajcie, bo „Kto czyta książki – żyje podwójnie”! (Umberto Eco).


Publikacja zlecona.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7775 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)