REKLAMALumen
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały salonu "Lady D".)

Tylko do 12 października 2019 r. luksusowe zabiegi regeneracyjne z użyciem słynnej na świecie i rozsławionej przez gwiazdy Hollywood marki Moroccanoil wykonają Państwo w salonie „Lady D” z 50% zniżką! Każda kuracja to podczas trwania promocji koszt jedynie 70 złotych, nie zaś – zgodnie z ceną regularną, obowiązującą – 140!

Efekty? Już po pierwszym zabiegu przy użyciu stuprocentowo naturalnych kosmetyków Moroccanoil (składających się z olei oraz silikonów) włosy stają się wyraźnie zdrowsze, lśniące, odżywione, elastyczne, nawilżone, gładkie! Do tego łatwo się rozczesują, są niezwykle miłe w dotyku i pięknie pachną. Dobrodziejstwa po zastosowaniu zabiegów są trudne do opisania słowem, werbalnie - trzeba się po prostu o nich przekonać na własnych... włosach!  

Lecz Moroccanoil to nie tylko kwestie kompleksowego odżywienia! Nie dalej jak we wrześniu miała swą premierę kolekcja koloryzujących masek firmy – „Moroccanoil Color Deposting”. To paleta siedmiu rodzajów masek dających podwójne, zdwojone korzyści! Po pierwsze - nadają bazowy, tymczasowy kolor, po drugie zaś - cechują się wybitnymi parametrami pielęgnującymi, właściwymi wręcz kuracjom… głęboko odżywiającym. Maski te zdążyły już zdobyć sobie rzesze fanów na całym świecie, jako że stały się one - w pełnym tego słowa znaczeniu - wielkim przełomem w branży!

Dzięki ich dobrodziejstwu bowiem możecie Państwo:
- zmienić jasne blondy w platynowe, lodowe odcienie - niwelując odcienie żółte, 
- uzyskać tony delikatnie różowe oraz złote,
- włosom jasno i ciemnobrązowym nadać karmazynowo-brązowe tony,
- stworzyć luksusowe, lśniące, złote tony na blondach jasnych i średnich,
- na tych blondach uzyskać ponadto tony tropikalne, różowo-kwiatowe,
- stworzyć intensywne oceaniczno-niebieskie odcienie na blondach jasnych i średnich,
- na jasno i ciemnobrązowych włosach stworzyć bogate, czekoladowe ubarwienia.

Aby zabieg został wykonany profesjonalnie, potrzebny jest naturalnie kompleksowo, odpowiednio przeszkolony pod tym kątem zespół fryzjerów. „Lady D” daje w tym zakresie pełną gwarancję satysfakcji: Klaudia, Nicole, Magda i Jagoda wykonają w tej materii kompletną, perfekcyjną pracę, by Państwa włosy stały się finalnie po prostu… szczęśliwe! Albowiem mocne, jedwabiste włosy to bezdyskusyjnie szczęśliwe włosy! 

Zapraszamy do „Lady D” w dniach 1-12 października, taka okazja prędko się nie powtórzy - przybywajcie!


Salon Urody „Lady D” w Iławie - umów swoją wizytę już dzisiaj!

- Osobiście: ul. Kościuszki 31/26.
- Telefonicznie: 727 745 000.


Salon Urody „Lady D” w Iławie zaprasza wszystkich do skorzystania z wielkiej akcji promocyjnej - “Moroccanoil - kiedy włosy wołają: POMOCY!”

Ilość zdjęć 10

Publikacja zlecona.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApup
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3627 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)