REKLAMAKono
REKLAMAipb_nowa

(Fot. Da Grasso Iława.)

Świeże ciasto, sos z soczystych pomidorów, aromatyczny ser i ulubione składniki - o tym, że dobrze przyrządzona pizza to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać! A czy potraficie sami przyrządzić to inspirowane włoską kuchnią danie? Iławskie Da Grasso udowadnia, że to nie tylko sposób na smaczny posiłek, ale też świetna zabawa! Organizowane przez znajdującą się w centrum naszego miasta popularną pizzerię warsztaty "Mały Kucharz" są adresowane do najmłodszych adeptów kucharzenia.

To pomysł na wyjątkowe, kreatywne urodziny z atrakcją, albo uczczenie innej wyjątkowej okazji w życiu dziecka i rodziny. Mile widziane są też grupy ze szkół, przedszkoli, czy świetlic. W pakiecie świetna zabawa i wspólne smakowanie efektów kulinarnych eksperymentów z pizzą w roli głównej. Jak zapewnią ci, którzy już uczestniczyli w warsztatach "Mały Kucharz", dzieci w roli szefów kuchni potrafią naprawdę pozytywnie zaskoczyć!

"Mały Kucharz" to propozycja Da Grasso dla najmłodszych. Polega na samodzielnym przygotowaniu pizzy przez dzieci podczas wizyty w restauracji Da Grasso, w Iławie mieszczącej się w samym centrum miasta, przy ulicy Sobieskiego. To okazja dla rodziców i opiekunów na zjedzenie wraz z pociechami smacznego posiłku w pizzerii, a dla najmłodszych - świetna zabawa i zarazem nauka, pozwalająca rozbudzić w nich prawdziwe talenty kulinarne.

Jak to wygląda w praktyce?

- Maluchy, ubrane w fartuszki, samodzielnie wałkują ciasto i nakładają wybrane składniki - przybliża szczegóły Da Grasso. - Tak przygotowana i oznaczona numerkiem pizza trafia do pieca. Po upieczeniu pizzy każde dziecko może spróbować swojego kulinarnego dzieła. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymują na pamiątkę dyplomy i odznaki "Mały kucharz".

Warto zwrócić uwagę, że takie warsztaty to nie tylko posiłek i kreatywna rozrywka, ale też szansa na odkrycie kulinarnych talentów dziecka. Kto wie, może właśnie tak rozpocznie się nowe - kulinarne hobby Twojej pociechy?

W Iławie warsztaty "Mały Kucharz" odbywają się w pizzerii przy ulicy Jana III Sobieskiego 1.

Chętnych rodziców i opiekunów dzieci prosimy o kontakt z restauracją pod numerem telefonu 89 648 68 00. Jeśli wolicie, możecie też kontaktować się za pośrednictwem Facebooka (link).

Miłej i smacznej zabawy!

Pizzeria Da Grasso w Iławie zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty "Mały Kucharz"!

Ilość zdjęć 23

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.5585 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)