REKLAMAPysk-na_blysk
Media

(Fot. Info Iława.)

9 zdarzeń drogowych, w tym jeden wypadek i 8 kolizji, do tego 3 nietrzeźwych kierowców - to bilans weekendu na drogach powiatu iławskiego.

Wśród zdarzeń drogowych wyjaśnianych aktualnie przez iławską policję jest wywrotka motocykla, do jakiej doszło na rondzie - skrzyżowaniu ulicy Ostródzkiej z Aleją Jana Pawła II w minioną niedzielę, 6 października w godzinach popołudniowych.

Jak nas poinformowała st. sierż. Karolina Jachowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, w zastępstwie oficera prasowego jednostki, jednoślad jechał w stronę centrum miasta, gdy na rondzie doszło do wywrotki. Do szpitala trzeba było przetransportować pasażerkę jednośladu. Do zdarzenia przyczyniła się plama substancji oleistej nieznanego pochodzenia, znajdująca się na jezdni. W związku z tym zagrożeniem interweniowała straż pożarna, przez jakiś czas kierując ruchem na skrzyżowaniu. Wezwano też administratora drogi. Zdarzenie pokazuje, że plamy tego typu potrafią stwarzać realne zagrożenie w ruchu.


W ciągu minionego weekendu policjanci z powiatu iławskiego interweniowali łącznie 117 razy. W tym czasie na drogach naszego powiatu doszło do 9 zdarzeń drogowych, w tym 8 kolizji i jednego wypadku, w którym ranny został 29-letni motocyklista. Ponadto funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu drogowego 3 nietrzeźwych kierujących, którzy nie bacząc na konsekwencje, które mogą spowodować, wsiedli za kierownice swoich pojazdów po alkoholu.

Wywrotka motocykla na plamie substancji oleistej.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6514 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)