REKLAMApo wyborach
REKLAMALADY D

(Fot. ZHP Iława/archiwum, zdjęcie ilustracyjne.)

"Bądź aktywny!" - pod takim hasłem odbędzie się piknik organizowany przez nieformalną grupę "Aktywni społecznie" we współpracy z Hufcem ZHP w Iławie. W organizację festynu włączyli się też partnerzy: Iławska Grupa Ratownictwa, jednostki ochotniczej straży pożarnej z Ząbrowa i Iławy, miejscowa szkoła podstawowa i sołtys miejscowości.

Na przeprowadzenie pikniku organizatorzy pozyskali wsparcie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich "Warmia Mazury Lokalnie". Co w programie?

- Przygotowane są takie atrakcje, jak: animacje, wspólne tańce, gry i zabawy, różne punkty aktywności oraz ciepłe kiełbaski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ząbrowa oraz okolic do wspólnej zabawy! - informują "Aktywni społecznie".

Będzie też można postrzelać z łuku i obejrzeć pokazy: pierwszej pomocy oraz strażackie. W imieniu organizatorów zapraszamy na plac przed szkołą w Ząbrowie w sobotę, 12 października. Festyn potrwa od godziny 10:00 do 12:00.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8088 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)