REKLAMAPatrz
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2019, 10:57 komentarzy 5

(Fot. MRM/archiwum.)

Zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem w naszym mieście komunikacji publicznej będzie poświęcona druga edycja lokalnego "Okrągłego stołu". Do dyskusji, m.in. o tym, czy rozkład jazdy autobusów iławskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej jest dostosowany do potrzeb młodzieży, zaprasza rówieśników Młodzieżowa Rada Miasta Iławy.

Iławska MRM organizuje II edycję "Okrągłego stołu". W tym roku przewodni temat spotkania to "Iławska komunikacja miejska oczami młodzieży". 

- Będziemy rozmawiać o tym, czy rozkład jazdy iławskich autobusów jest dostosowany do potrzeb młodzieży, czy rozmieszczenie przystanków spełnia oczekiwania, czy alternatywne formy komunikacji miejskiej w Iławie zdałyby egzamin, a także czy młodzi ludzie chcieliby wprowadzenia nowoczesnych usług komunikacji miejskiej. Poświęcimy też uwagę biletom czasowym - przybliża szczegóły przewodniczący iławskiej MRM Bartosz Bielak. 

Wśród zaproszonych na spotkanie gości są prezes ZKM w Iławie Roman Smoliński, kierownik Wydziału Utrzymania Mienia Komunalnego w iławskim ratuszu Julia Bartkowska oraz radny zajmujący się m.in. kwestiami bezpieczeństwa w ruchu drogowym Tomasz Sławiński. Do debaty zaproszono ponadto przedstawicieli iławskiego PCK, harcerstwa, orkiestry dętej i WOPR-u. 

Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 28 października na godzinę 17:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do sali konferencyjnej ICK.

REKLAMANotus_nowa

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~uczennica 5 7 miesięcy temu

  rozkład po ostatniej zmianie jest okropny. Nadal jest autobus zatłumiony że nie da się wejść. Zróbcie wreszcie coś z tym, dodajcie kilka autobusów o godzinie 7–9 bo zmienienie godzin nic nie dało. Tłumy jak były tak są.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po co narada ??? 4 7 miesięcy temuocena: 20% 

  w ZKM szefem jest profesjonalista , w wieku przedemerytalnym z wieloletnim doświadczeniem dyrektorskim i prezesowskim . Sądzić należy , że z dostosowaniem rozkładu jazdy do potrzeb i oczekiwań poradzi sobie spokojnie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anna 3 7 miesięcy temuocena: 67% 

  Profesjonalista? Tak, ale w olewaniu potrzeb mieszkańców. W tym to może mieć faktycznie długoletnie doświadczenie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anna 2 7 miesięcy temuocena: 67% 

  Debata nic nie da, bo ZKM ma gdzieś mieszkańców Iławy. Są głusi na wszelkie prośby i sugestie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xyz 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Jak miasto wyłoży grube miliony to można dostosować rozkład pod każdą szkołę i każdą klasę. No i może jeszcze szanowną młodzież na dyskoteki wozić. I na dodatek zrobić wszystko za darmo. Jak ktoś pomyśli to będzie wiedział, że tu nic bez kasy nie można zrobić. Dodatkowe kursy autobusów to zatrudnienie nowych kierowców , zakup większej ilości autobusów, paliwa itd. Już mdli od tych narad, debat i konsultacji. Mam wrażenie, że wszystko pod publikę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApup
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8543 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)