REKLAMAMetal serwis
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2019, 21:16 komentarzy 7
Adrian zaprezentował w

Adrian zaprezentował w "Mam talent!" swoją największą pasję. (Fot. TVN.)

Mistrz nunchaku, 27-letni Adrian Grabski z Iławy, usłyszał trzy razy „tak” od jurorów programu "Mam talent!" TVN. Odcinek programu z udziałem mieszkańca naszego miasta stacja pokazała w sobotni wieczór, 12 października.

Adrian zaprezentował w "Mam talent!" swoją największą pasję - zaserwował publiczności pokaz nunchaku freestyle. Mieszkaniec naszego miasto krótko przybliżył też widzom swoją sylwetkę, odpowiadając na pytania jurorów. Pracuje jako ogrodnik, a wśród jego pasji są jeszcze wyczynowa jazda na rowerze i skoki na slackline. Nunchaku odkrył 7 lat temu i zdążył już zapisać na swoje konto poważne sukcesy, w tym pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Silesia Samuraj 2018 oraz zwycięstwo w Malta Open 2019. 

Po swoim występie iławianin... kręcił głową z niezadowoleniem.

- Stres... - przyznał. - Bardzo dużo rzeczy mi nie wyszło - powiedział.

- Tylko Ty o tym wiesz - skwitowała to Agnieszka Chylińska. - Nie bądź wobec siebie taki krytyczny, zostaw to nam - dodała żartobliwie wokalistka. - To był bardzo dobry występ, bardzo mi się podobało.

Adrian mógł też liczyć na pozytywne opinie pozostałych jurorów: Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli.

- Nie masz dla siebie taryfy ulgowej - zauważył tancerz i choreograf.

Wreszcie - w głosowaniu jurorów Adrian uzyskał upragnione przez wszystkich uczestników trzy razy "tak". 27-latek bardzo się ucieszył, a tę radość dzieliła z nim czekająca tuż przy scenie dziewczyna Ola.

Jak podaje TVN, biorąc udział w „Mam talent!” iławianin liczy, że nunchaku stanie się bardziej popularne, a on będzie mógł otworzyć własną szkołę i robić to, co kocha.

Tego mu życzymy!

Zdjęcia: TVN.

Występ Adriana bardzo podobał się wszystkim jurorom.

Powodzenia na kolejnych etapach programu!

REKLAMATom-bet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~bystry 7 ponad rok temuocena: 20% 

  To gimnastyka artystyczna, a nie sztuka walki.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Freestyler 6 ponad rok temuocena: 83% 

  To są nowoczesne sztuki walki. Kumite, kata oraz freestyle są wpisane do sztuk walki typu -shotokan, kobudo

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~klaczyk 5 ponad rok temuocena: 60% 

  On jest z Gniezna, nikt go nie zna

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Olga 4 ponad rok temuocena: 75% 

  Gratulacje i powodzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Widz 3 ponad rok temuocena: 19% 

  A on ma córkę czy syna

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3818 sekundy