REKLAMAwlodkowic
REKLAMAzielona aleja
Budynek nowego niepublicznego przedszkola w Iławie - już gotowy!

Budynek nowego niepublicznego przedszkola w Iławie - już gotowy! (Fot. Info Iława.)

W styczniu nowego roku, po raz pierwszy w swojej historii, wypełni się radosnym gwarem podekscytowanych maluchów. W przestronnym, komfortowym budynku na ulicy Zielonej, który już niedługo stanie się siedzibą nowego w Iławie niepublicznego przedszkola, trwają już ostatnie prace. Placówka będzie się wyróżniać już na pierwszy rzut oka - przestronnymi, komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami, ale istotniejsze jest to, co przedszkole będzie miało do zaoferowania pod względem edukacyjnym. Jesteś nauczycielem z pasją? Dołącz do zespołu! Właśnie trwa rekrutacja.

CZTERY KOMFORTOWE SALE I WŁASNY, OGROMNY PLAC ZABAW!

Nowe w Iławie niepubliczne przedszkole (nazwa jest na razie tajemnicą) powstaje przy ulicy Zielonej 81 - na osiedlu Piastowskim, gdzie mieszka wiele rodzin z małymi dziećmi. Nie ma wątpliwości, że wybudowany od podstaw według najnowszych standardów budynek sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających rodziców. Są tutaj dostępne wszelkie udogodnienia niezbędne do codziennej komfortowej i bezpiecznej pracy z dziećmi.

Dobrze będą się tutaj czuli nawet alergicy, a wszystko dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego i systemu rekuperacji.

Dla każdego z czterech oddziałów przygotowano tutaj odrębną przestronną salę dydaktyczną. Łącznie te cztery oddziały pomieszczą 100 małych podopiecznych.

Nowe przedszkole dysponuje też własnym przestronnym parkingiem i dużym - o powierzchni aż 1 000 m2! - placem zabaw dla dzieci, na którym już pojawiły się pierwsze urządzenia do zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu. Do końca listopada plac będzie już można podziwiać w jego pełnej krasie. W tym samym miesiącu rozpocznie się rekrutacja dzieci, które z opieki i edukacji w nowym przedszkolu będą mogły korzystać od stycznia przyszłego roku.

ŚWIETNY START DLA DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT

Nowe przedszkole będzie zapewniało opiekę i edukację dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. I choć dostępnej tutaj infrastrukturze nie można nic zarzucić, to nowa placówka najbardziej będzie się wyróżniać swoim podejściem do kształtowania i rozwijania osobowości i potencjału przedstawicieli najmłodszego pokolenia. Dlaczego? Bo jest to jedyne w Iławie przedszkole założone i prowadzone przez psychologa z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Tutejsze metody dydaktyczne oparte są na "Porozumieniu bez przemocy" (NVC), a także systemach Jespera Juula i Marii Montessori. Przekazując swoją pociechę pod opiekę właśnie tego przedszkola, możesz być pewna/pewny, że Twoje dziecko będzie miało zapewnione optymalne warunki do rozwoju.

NAUCZYCIELU - DOŁĄCZ DO ZESPOŁU, BO WARTO!

Fundacja 2U, która będzie prowadziła przedszkole, przeprowadza obecnie rekrutację na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Serdecznie zaprasza do owocnej współpracy osoby, które wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, a także chcą się rozwijać i pracować nowoczesnymi metodami dydaktycznymi, korzystając na co dzień z komfortowego i przyjaznego środowiska pracy. Zainteresowani? Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.przedszkole@o2.pl.

Artykuł sponsorowany. 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7028 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)