REKLAMApalac gif
Kwiaciarnia „Korim” mieści się naprzeciwko cmentarza przy ulicy Ostródzkiej 2b w Iławie - obok Zakładu Pogrzebowego „Korim”.

Kwiaciarnia „Korim” mieści się naprzeciwko cmentarza przy ulicy Ostródzkiej 2b w Iławie - obok Zakładu Pogrzebowego „Korim”.

Kwiaciarnia funeralna „Korim” przeszła gruntowną rearanżację. Obecnie zaprasza przestronnym i pięknym wnętrzem, wypełnionym po brzegi kwiatami żywymi i sztucznymi, oryginalnymi zniczami oraz akcesoriami funeralnymi.

Kwiaciarnia funeralna „Korim” po gruntownej rearanżacji - poznaj ją na nowo.

Ilość zdjęć 20

Kwiaciarnia „Korim” mieści się naprzeciwko cmentarza przy ulicy Ostródzkiej 2b w Iławie (obok Zakładu Pogrzebowego „Korim”).

W jej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór zniczy zarówno tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych – elektrycznych. Jako dodatek do zniczy „Korim” proponuje Państwu także zielone wianki, które mogą spektakularnie zmienić wizerunek grobu Państwa najbliższych. Dostępny jest ponadto ogrom kwiatów doniczkowych: wrzosów, wrzośców oraz różnego rodzaju chryzantemy. Są to kwiaty, które przy regularnej pielęgnacji będą cieszyć oko nawet do pierwszych oznak zimy.

Przepiękne stroiki, zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych tworzy dla kwiaciarni Pani Anna Fafińska, która jest mistrzynią w swoim fachu. Pani Ania zwinnie łączy kwiaty żywe i sztuczne z zielonymi dodatkami oraz bardzo modnym suszem. Cudowne flowerboxy wykonuje natomiast Pani Natalia Lenckowska, z zaprzyjaźnionej kwiaciarni San Alberto. Taki flowerbox okazale będzie prezentował się na pomniku, a także zamiast wieńca czy wiązanki pogrzebowej uczci pamięć żegnanej osoby.

W asortymencie kwiaciarni „Korim” znajdziecie również Państwo artykuły dekoracyjne, takie jak ceramiczne anioły oraz świece. Są one ciekawym uzupełnieniem wystroju pomnika. Ponadto dostępny jest również szeroki wybór różańców, książeczek do nabożeństwa oraz relikwiarzy.

W dzisiejszych czasach kwiaty sztuczne momentami bardzo trudno jest odróżnić od żywych! Takie również kwiaciarnia prowadzi w sprzedaży. Są one produkowane z najlepszej jakości kauczuku. Dodatkowo kwiaty te są dużo bardziej odporne na warunki atmosferyczne, przez co dłużej pięknie wyglądają

Kwiaty żywe cięte również mogą Państwo kupić w kwiaciarni „Korim”. W stałej ofercie jest margaretka w różnych kolorach i rodzajach, róża, lilia, zielone dodatki oraz kwiaty sezonowe.

W dzisiejszych czasach większość z nas cierpi niestety na brak czasu. Wychodząc więc Państwu naprzeciw, „Korim” proponuje cykliczne i doraźne usługi sprzątania grobów, aranżację pomników, wymianę wkładów, zniczy, czy kwiatów. W kwiaciarni nabędą również Państwo specjalistyczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków, jak i również wszystkie artykuły do tego potrzebne, tj. ściereczki, szczotki, wiaderka, etc.


Kwiaciarnia funeralna „Korim” serdecznie zaprasza!

Zapraszamy serdecznie do kwiaciarni „Korim” od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w niedziele w godzinach od 9:00 do 17:00. Pracownicy służą fachowym doradztwem w zakresie usług pogrzebowych oraz florystyki funeralnej.

Bardzo zachęcamy także do odwiedzenia funpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/KwiaciarniaKorim/ oraz strony internetowej http://www.pogrzeb.ilawa.pl/.

Wszelkie informacje oraz zamówienia przyjmowane są także telefonicznie, pod całodobowymi numerami telefonów: 696 638 424 oraz 668 157 936.


Kwiaciarnia funeralna „Korim” w Iławie poleca:

1. Znicze: witrażowe, elektryczne, tradycyjne - szeroki wybór.
2. Kwiaty doniczkowe: wrzosy, chryzantemy.
3. Oryginalne stroiki.
4. Artykuły funeralne: różańce, książeczki, relikwiarze, świece.
5. Flowerboxy funeralne oraz artykuły ceramiczne na groby.
6. Usługi: sprzątanie grobów: cykliczne i doraźne, aranżacja grobów, wymiana zniczy, wkładów.
7. Kwiaty cięte żywe i sztuczne.
8. Akcesoria do pielęgnacji i sprzątania grobów.
9. Fachowe doradztwo w zakresie usług pogrzebowych i florystyki funeralnej.


Tekst sponsorowany.

abs2
REKLAMAJustyna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3777 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)