REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMADPK
Nowoczesna laseroterapia - teraz dostępna na ulicy Wiejskiej w Iławie.

Nowoczesna laseroterapia - teraz dostępna na ulicy Wiejskiej w Iławie.

To najbardziej uniwersalna i najnowocześniejsza na świecie aparatura laserowa oraz kalibrowane światło pulsacyjne w jednym korpusie - korzyści płynące ze stosowania innowacyjnej laseroterapii teraz mamy na wyciągnięcie ręki na ulicy Wiejskiej w Iławie. Dostępny tutaj Xlase Plus to jedyne takie urządzenie w naszym mieście.

Nowoczesna laseroterapia, jedna z najbardziej cenionych zdobyczy dzisiejszej medycyny estetycznej, jest także dla Ciebie! Przedstawiamy wybrane zastosowania urządzenia Xlase Plus. Swoją wizytę w Iławie można umówić pod numerem telefonu 604 80 67 69.

"Prawdziwy gentleman od zadań specjalnych w laseroterapii" - tak określa swoje urządzenie o nazwie Xlase Plus dumny producent - renomowana włoska firma Biotec. Jest to najbardziej uniwersalna i najnowocześniejsza na świecie aparatura laserowa, dostępna w systemie modułowym - z wymiennymi głowicami o różnych zastosowaniach. Od niedawna, za sprawą zakupu tego urządzenia do Gabinetu Kosmetologii mgr Dominiki Furgalskiej, z dobroczynnego wpływu laseroterapii na zdrowie, kondycję i wygląd skóry możemy korzystać na ulicy Wiejskiej w Iławie.

Laseroterapia rozwiąże też Twoje problemy ze skórą - zobacz sama, ile ma zastosowań!

Ilość zdjęć 9

- Naszym celem jest ciągły rozwój, a zarówno kosmetologia, jak i medycyna stawiają coraz wyższe wymagania. Bezpieczeństwo oraz naturalny i zdrowy wygląd naszych pacjentów to priorytet tego gabinetu. Dlatego tworzymy całkowicie nową ofertę opartą na nowoczesnej platformie laserowej Xlase Plus - mówi pani kosmetolog. - To jedyne takie urządzenie w Iławie - dodaje.

W mieszczącym się na ulicy Wiejskiej gabinecie do dyspozycji pacjentów są dwie głowice.

- Pierwsza z nich, o nazwie ND:YAG, odpowiedzialna jest za zamykanie naczyń na nogach oraz drobniejszych naczyń na twarzy, usuwanie punktów rubinowych i włókniaków, terapię grzybicy paznokci, usuwanie owłosienia metodą włos po włosie, usuwanie znamion, leczenie trądziku, rumienia i blizn - wymienia zastosowania Dominika Furgalska. - Korzystając z tej głowicy, przeprowadzamy również bardzo popularny zabieg peelingu węglowego i oczywiście wszelkie zabiegi odmładzające, np. nieablacyjny resurfacing.

Druga z dostępnych głowic nazywa się CPL.

- Służy do termoliftingu, usuwania rumienia, leczenia trądziku, zamykania rozszerzonych porów, fotoodmładzania i usuwania owłosienia - wyjaśnia kosmetolog.

Najwyższej światowej klasy aparatura i wykwalifikowany personel gwarantują skuteczność terapii. Przekonaj się, że nowoczesna laseroterapia jest także dla Ciebie!

 


LASEROTERAPIA W IŁAWIE
(W naszym mieście urządzenie Xlase Plus firmy Biotec jest dostępne tylko tutaj.) 

Umów swoją wizytę:
- osobiście w Gabinecie Kosmetologii na ulicy Wiejskiej 9A;
- telefonicznie pod numerem 604 806 769.


Artykuł sponsorowany. 
 

abs2
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3713 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)