REKLAMABiuro
REKLAMADPK
Małgorzata Kaszubska - wyłączny i oficjalny dystrybutor marki LEIÉ w Polsce zaprasza do współpracy.

Małgorzata Kaszubska - wyłączny i oficjalny dystrybutor marki LEIÉ w Polsce zaprasza do współpracy. (Fot. Archiwum prywatne.)

Przemawiają i do emocji, i do rozsądku - co najmniej jedną parę natychmiast chce mieć w swojej szafie każda kobieta. Hiszpańska marka butów LEIÉ zachwyca przepięknym wzornictwem i imponuje luksusową jakością, porównywalną do marek z najlepszych światowych wybiegów, jednocześnie oferując doskonałą wartość, czyli jakość w relacji do ceny. LEIÉ właśnie debiutuje w Polsce. Do kraju wprowadza ją, w charakterze wyłącznego i oficjalnego dystrybutora, Małgorzata Kaszubska - właścicielka butiku Top-Brands Designer Outlet w Bielicach niedaleko Iławy i Nowego Miasta Lubawskiego.

Prowadzisz kobiecy sklep obuwniczy i chcesz uatrakcyjnić jego ofertę? A może rozglądasz się za pomysłem na zupełnie nowy biznes? Postaw na produkty LEIÉ w Twoim sklepie. To marka, która po prostu - zachwyci Twoje klientki. Współpraca z jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce, przedsiębiorczynią z branży modowej Małgorzatą Kaszubską, jest możliwa w całym kraju: od Pomorza po Tatry i od Odry po ścianę wschodnią.

Hiszpańska luksusowa marka LEIÉ właśnie debiutuje w Polsce. Twoje klientki pokochają ją za przepiękne wzornictwo, doskonałą jakość i rozsądną cenę.

Ilość zdjęć 12

Dlaczego właśnie LEIÉ? O to pytamy Małgorzatę Kaszubską - wyłącznego dystrybutora produktów tej marki w Polsce.

- Bo są to unikatowe i stylowe buty z najwyższej półki, stworzone z myślą o nowoczesnych kobietach. Ich jakość jest porównywalna do takich słynnych luksusowych marek jak Prada, Dior, czy Jimmy Choo. LEIÉ to przy tym marka, która może się pochwalić doskonałą relacją jakości do ceny - wyjaśnia Małgorzata Kaszubska.

LEIÉ buduje swoje buty z materiałów najwyższej jakości, wykorzystując starannie wyselekcjonowane skóry z najlepszych włoskich i hiszpańskich garbarni. To wyjątkowy design ze znakomitą stylistyką i jakością we wszystkich detalach. 

- Przy tworzeniu tego ekskluzywnego stylu ważne są wszystkie szczegóły, od projektowania zorientowanego na najnowsze trendy, przez trwałość surowców po smak i dbałość o każdy szczegół na każdym etapie procesu produkcyjnego - podkreśla dystrybutor. 

Wewnętrzne części są zbudowane z najwyższej jakości podszewki, podeszwy - ze skóry naturalnej. Ten fakt daje butom LEIÉ dodatkowy komfort, trwałość i wyrafinowany wygląd. Wygodę pod nogami zapewniają wkładki zintegrowane z dynamicznymi materiałami.

Teraz trwa przyjmowanie zamówień na kolekcję "Lato 2020". Termin dostawy przypada na koniec stycznia 2020 r.

- Większość modeli jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. LEIÉ oferuje również szeroką gamę możliwych kombinacji materiałów i kolorów, a w przypadku zamówienia spełniającego minimalne warunki - możliwość dodatkowego dopasowania kolorów do wymagań klientów - przybliża szczegóły Małgorzata Kaszubska. - Zestaw egzemplarzy do przymierzania od rozmiaru 34 do 43 zapewniamy bezpłatnie - dodaje.


Nawiąż współpracę z marką LEIÉ - możesz dodać te przepiękne wzory do istniejącej w Twoim sklepie kolekcji. A może szukasz nowych możliwości inwestycyjnych? Skontaktuj się z dystrybutorem, by poznać szczegóły dotyczące otwarcia obuwniczego butiku pod szyldem LEIÉ.


Małgorzata Kaszubska - wyłączny i oficjalny dystrybutor marki LEIÉ w Polsce.

Bielice 68D.
Tel. 605 544 752.
E-mail: biuro@topbrands.sklep.pl.


Artykuł sponsorowany.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAwalentynki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.052 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)