REKLAMABiuro
Paszynin2
Na zdjęciu właścicielka

Na zdjęciu właścicielka "Swojaka" Agnieszka Obara wraz z córką Kingą. (Fot. Info Iława.)

Kocha gotować i być wśród ludzi - właścicielka otwartego dzisiaj nowego baru z domową kuchnią od serca Agnieszka Obara spełniła marzenie i jest w swoim żywiole! Odnowiony lokal na iławskim Gajerku swoich pierwszych klientów obsłużył w środę, 23 października. Było smacznie i swojsko niczym w domu - jak przystało na bar "Swojak".

Iławianka Agnieszka Obara od wielu lat nosiła się z zamiarem uruchomienia własnej działalności w gastronomii. Gdy jej dobra znajoma Wanda Rólkiewicz postanowiła zamknąć prowadzony przez siebie na Gajerku bar "Bartek", umówiły się, że nowy rozdział w jego historii otworzy pani Agnieszka. Ten nowy rozdział to bar z domową kuchnią "Swojak" - już otwarty!

Kiedyś "Bartek", a dzisiaj "Swojak". Znajdujący się na Gajerku w Iławie lokal z domową kuchnią już serwuje iławianom smaczne domowe obiady, gotowane zawsze na świeżo i zawsze z produktów dobrej jakości - tak, jak gotuje się dla bliskich.

- Kocham ludzi, a dzisiejsze otwarcie "Swojaka" to spełnienie moich marzeń - przyznaje pani Agnieszka. - Gotujemy swojsko jak w domu, nasze obiady są przygotowane z miłością i sercem - dodaje pasjonatka kuchni i organizatorka imprez, której w prowadzeniu baru pomagają i kibicują członkowie rodziny na czele z córką Kingą Nycz.

- Jestem bardzo dumna ze swojej mamy, że odważyła się otworzyć własny lokal - przyznaje pani Kinga. - Może liczyć na ogromne wsparcie całej rodziny - zapewnia.

Co zjemy w "Swojaku"? Miłośnicy pysznych i pożywnych polskich zup ucieszą się z dużego wyboru. Oprócz dostępnych codziennie dań podstawowych (zup klopsowej, pomidorowej i flaków) codziennie będzie do wyboru jedna dodatkowa zupa. Z drugich dań w menu zawsze znajdziemy schabowego i eskalopa i dwie dodatkowe propozycje - inne każdego dnia.

Zestaw dnia, czyli wybraną zupę i drugie danie, kupimy w przystępnej cenie 16 zł, a inne propozycje z menu też nie nadwyrężą budżetu - są na każdą kieszeń. Nie zabraknie również kultowego hamburgera i zapiekanki - oczywiście w lubianej przez wszystkich wersji domowej.

Na razie zjemy na miejscu, w odnowionym i przyjemnie udekorowanym lokalu, w przyszłości natomiast bar dodatkowo uruchomi dowóz. Warto też pamiętać, że "Swojak" dysponuje salą na 50 osób, którą można wynająć na rodzinne i towarzyskie imprezy okolicznościowe: od urodzin przez komunie po niewielkie wesela.

"Swojak" jest czynny przez cały tydzień: od poniedziałku do soboty w godzinach 10 - 18, a w niedziele od 10 do 16. Dzisiaj pierwsi klienci opuszczali bar bardzo zadowoleni. Zapraszamy i życzymy smacznego!

Bar "Swojak". Po prostu - swojskie, domowe obiady od serca!

Ilość zdjęć 13

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAwalentynki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0554 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)