wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 października 2019, 17:38 komentarzy 3

(Fot. GKS Wikielec.)

Długo nie padały gole, a do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Ale, jak skomentował tuż po zakończonym meczu klub, drużyna pokazała charakter. W 13. kolejce forBET IV ligi GKS Wikielec odniósł 13. z rzędu zwycięstwo.

13. kolejka foBET IV ligi
Pisa Barczewo - GKS Wikielec 0:2 (0-0)

0:1 - Aleksander Kowalczyk (88')
0:2 - Aleksander Kowalczyk (90'+)

W pierwszej połowie wyjazdowego spotkania 13. kolejki GKS Wikielec, choć dominował na boisku, nie był w stanie znaleźć drogi do bramki Pisy. Na obraz gry złożyły się dwa trafienia w poprzeczkę GKS-u i niewykorzystany przez Remigiusza Sobocińskiego rzut karny. Na przerwę zespoły schodziły z boiska z bezbramkowym remisem.

Czyżby koniec zwycięskiej passy? Tak już mogło się wydawać, bo była już końcówka drugiej odsłony meczu, a kibice nie obejrzeli jeszcze żadnej bramki. "Wreszcie wpadło!" - podał GKS tuż po tym, jak w 88. minucie Aleksander Kowalczyk strzelił na 1:0. Zespół poszedł za ciosem - w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił dla 2:0 dla Wikielca Aleksander Kowalczyk, po raz drugi w tym spotkaniu wpisując się na listę strzelców.

Tym samym możemy odnotować 13. z rzędu zwycięstwo ekipy z gminy Iława, która objęła w IV-ligowej tabeli pewne prowadzenie.

GKS Wikielec (wyjściowa jedenastka): Caban, Sobociński, M. Jajkowski, Szypulski, Sz. Jajkowski, Rosoliński, Korzeniewski, Jankowski, Górski, Wodzicki, Bartkowski.