REKLAMAWardrom
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 listopada 2019, 09:02 komentarzy 4

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Iławski klub morsów Lodowaci jest organizatorem kolejnej edycji niepodległościowego morsowania. Zanurzenie się w lodowatej wodzie w dniu Narodowego Święta Niepodległości będzie jednocześnie symbolicznym rozpoczęciem sezonu zimnych kąpieli w Jezioraku. 

Lodowaci serdecznie zapraszają nie tylko doświadczone morsy, ale i tych, dla których będzie to pierwsza w życiu lodowata kąpiel. 

- Na kąpiel przynosimy gadżety w nadowych barwach, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości - przybliża szczegóły imprezy Karol Wilczyński, prezes Stowarzyszenia Iławski Klub Morsów Lodowaci. - Jako klub przygotowujemy dla wszystkich kąpiących się pamiątkowe przypinki, ciepłą zupę, herbatę, ciasto. Dla osób, które po raz pierwszy zamorsują, przygotowujemy dyplomy, które zostaną wręczone przy okazji kolejnej kąpieli w dniu 17 listopada. W programie mamy również śpiewanie hymnu Polski - już po raz drugi będzie z nami orkiestra dęta Panthera Brass Band.

Bezpieczeństwo w trakcie imprezy zapewnią ratownicy WOPR. Ponadto w trakcie tegorocznej edycji będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Danuty Wacławskiej.


Lodowaci przedstawiają plan imprezy:

10:00 - Startujemy z zapisami, będą wydawane również pamiątkowe przypinki oraz opaski, dzięki którym otrzymacie po kąpieli ciepły poczęstunek.
10:55 - Około tej godziny chcemy zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie.
11:05 - Zaczynamy rozgrzewkę, którą poprowadzi dla nas Sławomir Dubanowski.
11:11 - Zanurzamy się w zimnych wodach Jezioraka. 
11:30 - Mniej więcej od tej godziny zaczniemy częstować Was ciepłą zupą, ciastem upieczonym przez nasze foczki i morsy, oraz herbatą i nie tylko.
11:50 - Będziemy chcieli zrobić pamiątkowe zdjęcie dla tych z Was, którzy podczas naszej imprezy zamorsują pierwszy raz. Pamiątkowe dyplomy będziecie mogli odebrać przy okazji następnej kąpieli. 


- Liczymy na Waszą obecność! Natomiast Wy możecie liczyć jak zawsze na świetną atmosferę i niezapomniane przeżycia - zapewniają organizatorzy niepodległościowego morsowania. - Oczywiście udział w naszej imprezie jest nieodpłatny.

Fot. Lodowaci Iława/archiwum.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nick 4 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Ja nie korzystam z FB a chętnie się tam pojawię.Najnowsze badania dowodzą,że częste spotykanie się w większych grupach z przyjaciółmi i znajomymi niweluje skutki chorób wieku podeszłego np.Alhaimera.Jeśli dodać do tego morsowanie i poczucie jedności to widzę tylko same plusy. Propozycja-Aktywny może dołączysz-ja też będę pierwszy raz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aktywny 3 9 miesięcy temuocena: 14% 

  Czego to ludzie nie wymyśla żeby zaistnieć i zrobić sobie dobre foty na fb. A bez flag w ciszy natury dla relaksu to już kąpiel zbyt intymna i nudna?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol 2 9 miesięcy temu

  Nie robimy tego żeby zaistnieć, robimy to żeby promować morsowanie. Nie każda nasza kąpiel tak wygląda. Zapraszam w każdą niedzielę na dziką plażę o 11.00. Pzdr Karol W.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Tak ci to przeszkadza? Musisz być strasznie sfrustrowany.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7731 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)